Polícia hľadá svedkov čelnej zrážky auta s kamiónom medzi Krupinou a Dobrou Nivou (foto)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Nehoda, Krupina, Babiná
Vodič zostal po zrážke zakliesnený v aute. Nebol pripútaný. Foto: www.facebook.com
  • aktualizované 7. októbra 2022, 12:14

Polícia hľadá svedkov čelnej zrážky, pri ktorej sa vo štvrtok 6. októbra popoludní na ceste medzi Krupinou a obcou Dobrá Niva čelne zrazil kamión s osobným autom.

Ako na sociálnej sieti informuje banskobystrická krajská polícia, vážna dopravná nehoda si vyžiadala uzavretie hlavného cestného ťahu na päť hodín.

Vodič zostal zakliesnený v aute

„30-ročný vodič osobného auta, jazdiaceho v smere od Krupiny, mal z doposiaľ nezistených príčin prejsť do protismeru a zraziť sa s kamiónom, idúcim opačným smerom. Vodič osobného auta utrpel ťažké zranenia a zostal zakliesnený v aute. Kamión zastal pri krajnici, pričom poškodil zvodidlá a na cestu vytieklo 300 litrov nafty,“ popisuje nehodu polícia.

Hľadajú svedkov nehody

Vodič kamióna bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom, u zraneného vodiča bol nariadený odber biologického materiálu. Na mieste nehody bolo podľa polície ešte zistené, že vodič osobného auta počas jazdy nepoužíval bezpečnostné pásy.

„V súvislosti s dopravnou nehodou hľadáme svedkov, ktorí v čase udalosti prechádzali okolo a majú informácie, ktoré nám pomôžu k riadnemu vyšetreniu dopravnej nehody,“ uzatvára polícia s tým, že účastníci, ktorí prechádzali miestom nehody a videli, čo sa stalo, môžu zavolať na číslo 158.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať