Media & Communication Consulting na shortliste SABRE Awards

Bez názvu
Foto: Media & Communication Consulting

BRATISLAVA 25. apríla (WBN/PR) – Na dva shortlisty úspešne premenila PR agentúra Media & Communication Consulting obe svoje prihlášky v najprestížnejšej medzinárodnej súťaži PR komunikačných kampaní pre región Európy, Blízkeho východu a Afriky.

O zlatú sošku SABRE Awards zabojuje zo shortlistu v kategórii Spotrebiteľské zdravie (CONSUMER HEALTH) interaktívny projekt Wécko hliadka – „Tu ide o zdravie močových ciest“ pre značku Urinal®, v kategórii Krízová komunikácia (CRISIS MANAGEMENT) sa medzi TOP 5 nominovaných projektov dostala komunikačná kampaň v rámci metanolovej kauzy realizovaná pre Sekciu importérov liehovín pri Zväze obchodu a cestovného ruchu SR.

Obe nominácie sú predovšetkým veľkým vyznamenaním kreativity a nadšenia všetkých kolegov, ktorých prácu si nesmierne cením. Rovnako by som sa touto cestou rada poďakovala za skvelú spoluprácu aj našim klientom – spoločnosti Walmark® a všetkým členom Sekcie importérov liehovín, pre ktorých sme nominované projekty mohli realizovať,“ hovorí Katarína Droppová, Managing Director Media & Communication Consulting.

S realizáciou dlhodobého projektu Wécko hliadka agentúrou Media & Communication Consulting sme veľmi spokojní. Spoločne s našimi priaznivcami „Wécko hliadkármi“ sa snažíme upozorňovať na problematiku verejných toaliet, aby sa ich kvalita neustále zlepšovala. Zíde sa nám to predsa všetkým!“, hovorí senior brand manager značky Urinal® Tomáš Kadúc.

Roman Pócs, predseda Sekcie importérov liehovín k nomináciám dodáva: „Sme radi, že sme mohli pracovať s profesionálmi z PR agentúry Media & Communication Consulting a verím, že sa ešte stretneme pri realizácii ďalšieho, omnoho príjemnejšieho projektu.“ Sekcia importérov liehovín združuje najvýznamnejšie značky prestížnych svetových a českých alkoholických nápojov, ako je GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries Slovakia, JAN BECHER – SLOVENSKO, RUDOLF JELÍNEK Slovakia či STOCK Slovakia.

Medzi to najlepšie, čo PR v regióne EMEA za minulý rok ponúklo, sa agentúra Media & Communication Consulting prebojovala v konkurencii rekordných viac ako 2400 prihlásených projektov. Na tohtoročnom SABRE Awards tak budú Slovensko zastupovať až štyri agentúry so spolu siedmymi nominovanými projektmi.

Media & Communication Consulting

Poradenská spoločnosť v oblasti komunikácie, public relations a marketingu. Agentúra Media & Communication Consulting vznikla v roku 2004, od r.2008 je členom Asociácie PR agentúr SR a patrí k TOP 7 slovenských PR agentúram. Poskytuje kompletný PR servis – poradenstvo, konzultácie, plánovanie a realizáciu stratégií v oblasti PR.

V roku 2012 sa spoločnosť stala najoceňovanejšou PR agentúrou v súťaži o TOP PR projekty na Slovensku, keď premenila všetky zo svojich 4 nominácií. Odborná porota jej prisúdila troch PROKOPov a jednu mimoriadnu cenu. Viac informácií nájdete na www.mcc.sk alebo na https://www.facebook.com/Media-Communication-Consulting.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom