Líder bol zrelý na uterák, Nitra prišla o druhé miesto

Banská Bystica - Zvolen
Ján Mucha z HKm Zvolen (uprostred) počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen. Banská Bystrica, 25. január 2013. Foto: SITA/Ján Viazanička

BRATISLAVA 25. januára (WEBNOVINY) – Výsledky 42. kola slovenskej najvyššej hokejovej súťaže.

MsHK DOXXbet Žilina – ŠHK 37 Piešťany 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

Góly: 46. T. Melichárek (V. Nemec), 47. H. Ručkay, 48. Šišovský (Cuník, V. Nemec)

Vylúčení: 2:2 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Bachúrik – R. Bednár, M. Smrek, 969 divákov

Žilina: Žigárdy (48. Mikoláš) – J. Dlouhý, Leško, Drábek, Brcko, Sekáč, T. Staňo, Slota – Drevenák, R. Krajči, K. Jass – M. Kokavec, P. Kopecký, T. Varga – Valášek, O. Ďuriš, A. Lipovský – Zicho, Heffernan, T. Sýkora

Piešťany: Tomek – Cuník, Škadra, R. Filip, Drgoň, V. Urban, Bučka – Šišovský, V. Nemec, T. Melichárek – J. Ručkay, Mišura, H. Ručkay – S. Saliji, Mertel, Stupka – Chylo, Peško, Haring

Hlasy:

Slavomír Chlebec (tréner Žiliny): „Ťažko sa mi hodnotí tento zápas. So súperom sme 45 minút hrali vyrovnanú partiu, utvorené šance sme nepremenili. Doplatili sme na veľkú nedisciplinovanosť, keď sme v priebehu dvoch minút inkasovali tri góly. Napriek oklieštenej zostave mal byť náš výkon lepší. Žiaľ, niektorí hráči nespĺňajú extraligové kritériá. Som spokojný len s výkonmi štyroch alebo piatich hráčov, ostatní hrali podpriemerne.“

Roman Sýkora (asistent trénera Piešťan): „Do Žiliny sme cestovali s cieľom bodovať naplno. Pred začiatkom sme upozorňovali hráčov, že Žiline odišli niektoré opory, ale nebude to ľahký zápas. Boli sme aktívni, mali sme viac z hry, dve tretiny sme však nedali gól a to najmä zásluhou výborného Žigárdyho. V tretej časti sme si povedali, že musíme skórovať aspoň raz. To sa nám aj podarilo a potom sme výsledok ešte prikrášlili. Myslím si, že naše víťazstvo je zaslúžené.“

I. tretina

Piešťany_hokej

Po opatrnom začiatku mali prvú príležitosť na skórovanie hostia v 3. min, no strelu Cuníka zachránila žŕdka Žigárdyho bránky.

V 5. min bol vylúčený domáci Drevenák a hostia zásluhou Henricha Ručkaya mohli ísť do vedenia, ten však spálil svoju príležitosť.

„Vlci“ prvýkrát vážnejšie pohrozili v 8. min: prihrávku Sýkoru nováčik Zicho mieril len do Tomeka. V druhej desaťminútovke sa hral len priemerný hokej bez vážnejších šancí. Boli to však hostia, ktorí mohli vsietiť úvodný gól zápasu, strela Jakuba Ručkaya však v 17. min skončila na ľavej žrdi Žigárdyho svätyne. Vzápätí sa neujala ani strela Chyla.

II. tretina

V úvode druhej tretiny v 24. min sám pred otvorenou bránkou Drevenák nespracoval puk a zmaril tak nádej na prvý gól. Príležitosť mal o tri minúty neskôr pred Žigárdym hosťujúci Mertel, tiež bez efektu. Potom sa k slovu dostali opäť hokejisti Piešťan, no príležitosti Melichárka, Filipa a Stupku v priebehu dvoch minút zostali nevyužité.

Nemec mohol v 34. min skórovať, ale Žigárdy čaroval aj tentoraz. Brankár domáceho tímu kryl v 37. min nebezpečnú strelu Šišovského od modrej čiary a vzápatí odolal aj príležitosti Melichárka z bezprostrednej blízkosti.

III. tretina

Piešťany svoj tlak zužitkovali až v tretej tretine, keď za tri minúty dali tri góly. V 46. min akciu prvého útoku zakončoval Melichárek po nezištnej prihrávke Nemca – 0:1. Dezorientáciu v žilinskej obrane po pár sekundách potrestal Henrich Ručkay. Prešlo iba niekoľko desiatok sekúnd a Šišovský zasunul vyrazený puk Žigárdym do žilinskej bránky – 0:3.

Domáci hráči mohli streliť aspoň čestný gól, ale v 53. min sa neujala strela novej akvizície Petra Kopeckého. Tri minúty pred koncom stretnutia Drevenák spálil druhú šancu a Piešťany zvíťazili aj piatykrát v tejto sezóne nad Žilinou.

HK Nitra – HC Košice 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)

Góly: 4. E. Piatak (Pupák, Ordzovenský), 34. Jokila (Vantroba, Podstavek) – 2. Mlynarovič (Boltun), 23. Pašek, 32. Marcel Haščák (R. Jenčík, T. Marcinko)

Vylúčení: 5:9 na 2 min, navyše Spilar (Košice) 10 min za nešp. správanie, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Lokšík – Brath, Holienka, 3189 divákov

Nitra: M. Laco – Ordzovenský, Rais, Nádašdi, König, Vantroba, Vosátko, M. Bača, F. Kuzma – M. Mašlonka, E. Piatak, Pupák – M. Kováčik, Stümpel, R. Tománek – Jokila, Podstavek, Hrnka – Hamrák, Kmeč, Bene

Košice: Hylák – Cebák, Šeda, Kolba, Macejko, Michal Novák, M. Takáč, Gajdoš – Matis, T. Marcinko, R. Jenčík – Š. Novotný, Marek Slovák, Matúš Chovan – Marcel Haščák, Pašek, Spilar – P. Svitana, Mlynarovič, Boltun

Hlasy:

Karol Kolečáni (asistent trénera Nitry): „Bol to vyrovnaný zápas, ktorý sa niesol v znamení našej chyby z 2. minúty, po ktorej sme inkasovali. V stretnutí sme spravili viac chýb, súper to dokázal využiť. Myslím si, že dnes nevyhral lepší tím, ale šťastnejší. Mali sme viacero šancí na vyrovnanie, ale nepodarilo sa nám ich premeniť. Musíme sa z toho poučiť a pripraviť sa na ťažkého súpera (Zvolen, pozn.) v nedeľu.

Pavol Zůbek (asistent trénera Košíc): „Do zápasu sme vďaka rýchlemu gólu vstúpili aktívne, ale súper po našom faule vzápätí vyrovnal v presilovej hre. Keď Nitra neskôr v druhej tretine znížila na 2:3, dostala sa do hry nervozita. V tretej tretine sme mali veľa vylúčených hráčov. Dokázali sme sa však s tým vyrovnať a to bol základ toho, že si dnes odvážame tri body. Obetavou hrou sme udržali tesné víťazstvo, s výsledkom môžeme byť spokojní.“

I. tretina

HK Nitra - HC Košice

Dobrá divácka kulisa videla od úvodných minút svižný hokej. Hneď v 1. min mohol skóre otvoriť domáci útočník Tománek, ale v brejku dvoch proti jednému mu radosť zmaril brankár Hylák.

Skóre však otvoril o pár sekúnd na to hosťujúci Mlynarovič, keď využil chybu obrancov Nitry a po úniku prestrelil Mareka Laca – 0:1. Domácich nepoložil rýchly gól.

O vyrovnanie sa postaral už v 4. min Piatak: v presilovej hre od modrej čiary vystrelil Ordzovenský a center prvej formácie usmernil puk do bránky hostí – 1:1. V 10. min sa peknou individuálnou akciou prezentoval Košičan Marek Slovák, ale nedoviedol ju do gólového konca.

II. tretina

Domáci sa v zápase dopustili viacerých chýb v obrane a jednu z nich potrestal v 23. min Pašek.

Ten v oslabení získal puk pri striedačke hostí a následne nedal Lacovi šancu – 1:2. Hostia mohli už o pár sekúnd pridať aj tretí gól, ale nájazd dvoch na jedného nezakončil Jenčík gólom.

Košice sa však predsa len dočkali, keď v 32. min Marcel Haščák zblízka využil presilovku. V 34. min Hylák vyrazil puk po Vantrobovej strele priamo pred Jokilu a fínsky útočník zblízka dorazil puk do bránky – 2:3.

Štvrtý gól hostí potom nepridal Pašek: jeho pokus zblízka zmaril Marek Laco efektným zákrokom lapačkou. V 37. min mohol vyrovnať Podstavek, po peknej akcii však neprekonal Hyláka.

V 49. min hrali domáci krátku presilovku o dvoch hráčov. Vyrovnať v nej mohol Kováčik, ale pred odkrytou bránkou košického tímu zlomil hokejku a nezakončil presne. V ďalších minútach mali Nitrania k dispozícii viacero presilových hier, no nevyrovnali. Hostia napokon ubránili tesný náskok a v zápase o druhé miesto v tabuľke získali cenné tri body.

Andrej Kmeč z HK Nitra (uprostred), Samuel Mlynarovič (vľavo) a Patrik Svitana (vpravo) z HC Košice počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HK Nitra - HC Košice. Nitra, 25. január 2013. Foto: SITA/Martin Havran

Marek Slovák (uprostred) a brankár Alexandr Hylák (vpravo) z HC Košice počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HK Nitra - HC Košice. Nitra, 25. január 2013. Foto: SITA/Martin Havran
Erik Piatak z HK Nitra (vpravo) a brankár Alexand Hylák z HC Košice (na zemi) počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HK Nitra - HC Košice. Nitra, 25. január 2013. Foto: SITA/Martin Havran
Erik Piatak z HK Nitra (vľavo) a Michal Novák z HC Košice (vpravo) počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HK Nitra - HC Košice. Nitra, 25. január 2013. Foto: SITA/Martin Havran
Andrej Kmeč z HK Nitra (vľavo) a Samuel Mlynarovič z HC Košice (vpravo) počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HK Nitra - HC Košice. Nitra, 25. január 2013. Foto: SITA/Martin Havran

MHC Mountfield Martin – HK 36 Skalica 2:3 po sam. nájazdoch (1:1, 1:0, 0:1 – 0:0, 0:1)

Góly: 9. T. Petruška (Kolena, Zošiak), 33. M. Hollý (Zošiak, T. Petruška) – 18. Bezúch (Srnec), 51. Pálffy (R. Školiak, Šátek), rozhodujúci sam. nájazd Kutálek

Vylúčení: 11:8 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lauff – Valach, Bogdaň, 1068 divákov

Martin: Šúrek – A. Novotný, Rusina, R. Pukalovič ml., Zošiak, Tupý, K. Grman, Ejem, J. Perniš – A. Themár, Vilkoits, Michal Važan – T. Petruška, M. Hollý, Kolena – B. Mráz, B. Rapáč, Fujerík – Vaško, Dírer, R. Slávik

Skalica: M. Lipovský – I. Jankovič, Vyrúbalík, L. Kozák, Bobček, Jaborník, Barák, Srnec, Trška – Pálffy, R. Školiak, J. Jurík – Lažo, Stieler, Martin Sloboda – Kutálek, Klejna, Šátek – Bezúch, Timotej Šille, Gula

Hlasy:

Róbert Pukalovič st. (tréner Martina): „Po dlhom čase sme sa v prvej tretine dostali do vedenia. Svoj náskok sme mohli ešte zveľadiť, ale nepremenili sme dva nájazdy v oslabení. Miestami to bolo z nasej strany kostrbaté, ale chlapci si zvykajú na herný systém i na seba. Skalica má svoju kvalitu a v závere zápasu sa k nám priklonilo i šťastie. Sme radi aj za jeden získaný bod, ktorý nám do ďalších stretnutí dodá viac sebavedomia.“

Martin Pešout (tréner Skalice): „Do zápasu sme vstúpili zle, navyše sme dostali rýchly gól. V prvých dvoch tretinách to bolo z našej strany slabšie, no v tretej tretine sme bolo zjavne lepší a podarilo sa nám vydrieť dva body. Mrzí nás nepremenená šanca Kutálka v závere tretej tretiny, ale na druhej strane by to bolo pre domácich kruté. Za svoj výkon si zaslúžili aspoň bod.“

I. tretina

Skalica zvolen

Po ospalom úvode prišiel v 9. min gólový moment „kosačiek“. Petruška z otočky nádherne bekhendom vymietol pavučinu v Lipovského bránke a otvoril skóre zápasu – 1:0. Domáci potom zobrali opraty duelu do svojich rúk. Dvakrát udreli v oslabení z protiútokov.

Najskôr Petruška vysunul Hollého, ale ten svoj nájazd nezvládol, a potom Hollý zle vyhodnotil prečíslenie dvoch proti jednému.

V 18. min Srnec prihrávkou za oboch domácich obrancov našiel na modrej čiare číhajúceho Bezúcha a ten oklamal blafákom Šúreka – 1:1. Pár sekúnd pred prvým klaksónom chybil v obrannom pásme Perniš, puku sa zmocnil Kutálek, ale Šúrek jeho blafák prečítal.

II. tretina

Na začiatku druhej tretiny hrali hostia 117 sekúnd presilovku piatich proti trom, nadšene hrajúci domáci sa však ubránili. V 27. min strieľal Petruška spomedzi kruhov, ale Lipovského tentoraz neprekvapil. V 33. min sa v presilovke najlepšie zorientoval Hollý a poslal Martin opäť do vedenia – 2:1.

V 35. min Vilkoits v pokračujúcej presilovke najskôr sám pred Lipovským netrafil bránku a potom nastrelil iba žŕdku skalickej svätyne. Domáci v týchto fázach zápasu súpera prekorčuľovali, utvorili si tlak, ale Lipovský držal Skalicu nad vodou.

V závere druhej časti mal vyrovnanie na svojej hokejke Klejna, v ideálnej pozícii však netrafil Šúrekovu bránku.

III. tretina, predĺženie a samostatné nájazdy

V úvode tretej tretiny hostia vybehli na domácich, ale tí prečkali ich počiatočný nápor. Hostia mali niekoľko dobrých príležitostí, Šúrek však podržal svoj tím. V 51. min ho však na dvakrát prekonal Pálffy a začínalo sa odznova.

O minútu potom Kutálkovu strelu Šúrek reflexívne vyrazil. Keď vylúčenie Grmana nepotrestal v závere riadneho hracieho času Kutálek, zápas sa posunul do predĺženia. V ňom mali prevahu hostia, ale Šúreka neprekonali. V samostatných nájazdoch rozhodol o víťazstve Skaličanov Kutálek.

Dukla Trenčín – HK Poprad 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)

Góly: 4. Jakub Gašparovič (J. Pardavý st., Marosz), 31. Pozník (Sojčík, O. Mikula), 43. T. Bokroš (Pardavý st., Marosz), 56. Jakúbek (Pardavý st., Marosz), 57. E. Bagin (Pozník, O. Mikula) – 24. Hvila (Vandas, R.Sabolič)

Vylúčení: 2:6 na 2 min, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák – Junek, P. Tvrdoň, 1650 divákov

Trenčín: A. Nagy – T. Bokroš, Imrich, E. Bagin, Pozník, Habšuda, E. Bednár – Jakub Gašparovič, Marosz, J. Pardavý st. – O. Mikula, Lelkeš, Sojčík – Martin Filo, O. Rusnák, Otčenáš – Jakúbek, Nemček, D. Hudec

Poprad: Slipčenko – M. Šterbák, Špelda, Kovačevič, M. Kurali, Fabian, Jáchym – Vandas, R. Sabolič, Hvila – Jabrocký, Klouda, R. Tomas – D. Buc, Ľ. Vaic, Smotrila – S. Takáč, Matúš Paločko, Gríger

Hlasy:

Róbert Kaláber (tréner Trenčína): „Vstúpili sme do zápasu dobre. Rýchlo sme strelili vedúci gól, ale namiesto herného nakopnutia sme sa uspokojili a poľavili sme, čo súper dokázal využiť na vyrovnanie. V druhej tretine sa opakoval scenár, keď sme využitou presilovkou opäť získali vedenie, ale na rozdiel od prvej tretiny sa nám ešte potom podarilo pridať ďalšie presné zásahy. Myslím si, že pre súpera je to až príliš krutý výsledok, pretože hra na ľade neukázala až takýto veľký herný rozdiel medzi mužstvami.“

Vladimiír Turan (asistent trénera Popradu): „Po takomto výsledku sa mi zápas naozaj ťažko hodnotí, pretože dve tretiny nič nenasvedčovalo tomu, že odídeme s vysokou prehrou. V prvej časti sme začali zle a po našej chybe sme dostali gól, hoci sme potom vyrovnali. Znova po ďalších ošemetných situáciach sme inkasovali a prehrávali. V druhej tretine doslova čaroval domáci brankár Nagy, ktorý nám zneškodnil veľké množstvo šancí a vychytal domácim víťazstvo. Na vlastnú škodu naši hráči po treťom góle duel prakticky zabalili, hoci do konca zostávalo ešte dosť času na zvrat. Rozhodujúcim faktorom bolo aj to, že tri z piatich gólov sme dostali v oslabení.“

I. tretina

Hkm Zvolen – Dukla Trenčín

V prvej tretine mali viac z hry hostia, napriek tomu ju vyhrali domáci. Prvá trenčianska útočná formácia predviedla v 4. min pred bránkou rýchlu kombináciu na jeden dotyk, ktorú gólovo zakončil Gašparovič. Potom sa Podtatranci vzchopili a boli strelecky usilovnejší, no súperova defenzíva všetky pokusy dokázala odvrátiť.

II. tretina

Hostia sa konečne dočkali až v 24. min, keď sa Hvila natlačil ku bránke, kde ho našiel puk a tiesnený útočník ho stihol usmerniť do siete – 1:1. Hra potom stagnovala, ale impulz opäť dostala v 31. min využitou presilovkou domácich: Pozníkom nahodený puk od modrej čiary prešiel zhlukom hráčov až do bránky. Aj v závere prostrednej časti podržal Trenčanov brankár Nagy, ktorý viacerými skvelými zákrokmi nedovolil súperovi vyrovnať.

Na začiatku tretieho dejstva Trenčín dokázal rýchlo zužitkovať ďalšiu presilovku a poistiť si tak svoj náskok. V 43. min Bokroš delovkou od modrej čiary rozvlnil sieť. Hostia stratili vietor z plachiet a už viac nedokázali zápas zdramatizovať. V jeho závere ešte domáci svoje víťazstvo prikrášlili.

Po rýchlom útoku a kombinácii v 56. min skóroval zblízka Jakúbek a o minútu premenil ďalšiu početnú výhodu dorážkou Bagin – 5:1. Poprad vyťažil príliš málo zo svojich príležitostí, naopak Trenčín preukázal dobrú efektivitu v presilovkách a šiel cieľavedomejšie za plným bodovým ziskom.

HC’05 Banská Bystrica – HKm Zvolen 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Góly: 3. Marcinek, 20. M. Hudec (Kubka), 21. Lamper (M. Hudec, Lunter) – 35. Martin Ďaloga (Hertl)

Vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jablukov, J. Konc – Výleta, Kalina, 2910 divákov

B. Bystrica: Chorošun – Kubka, Biro, Bambúch, Ketner, Styk, J. Predajniansky – Lamper, M. Hudec, Lunter – Danton, Heizer, Ján Sýkora – B. Jankovič, Češík, Marcinek – Šimun, Zigo, Michal Hlinka

Zvolen: M. Šimko – Zd. Tóth, J. Mucha, Hertl, M. Šiška, Pichnarčík, Novajovský, od 21. min Méry, Ihnaťo – Puliš, Brabenec, Podkonický – Škvaridlo, L. Jurík, P. Zuzin – Ľ. Zuzin, M. Jurík, Martin Ďaloga – Mančák, P. Fekiač, Čanky

Hlasy:

Miroslav Chudý (asistent trénera Banskej Bystrice): „Do zápasu sme išli skromne, s pokorou a veľkým oduševnením. To boli hlavné devízy nášho výkonu. Zahrali sme veľmi dobrú prvú tretinu, ktorá rozhodla o výsledku. Dobre sme menili rytmus hry, vedeli sme, kedy napádať súpera a kedy sa stiahnuť. V druhej tretine Zvolen trochu vyrovnal hru, často sme prepadávali. V tretej časti sa súper mohol dostať úplne do hry, no bolo dôležité, že sme ustáli oslabenie o dvoch hráčov. Preto si myslím, že dnešné víťazstvo bolo zaslúžené.“

Peter Mikula (tréner Zvolena): „Tento zápas sme si pokazili za 21 minút, počas ktorých sme inkasovali tri góly, z toho sme si dali dva vlastné. To napokon rozhodlo, hoci sme sa snažili vrátiť do zápasu. Znížili sme síce na 1:3 a v tretej tretine sme hrali dlhú presilovku piatich proti trom, ale nezužitkovali sme ju. V závere nám nevyšiel ani vabank, keď sme skoro dve minúty hrali bez brankára. Tlačili sme, mali sme šance, ale so zápasom sme už nič neurobili. Banská Bystrica využila naše chyby a zaslúžene zvíťazila.“

I. tretina

Zvolenčania ako vedúci tím extraligy nastúpili oslabení o ôsmich hráčov základnej zostavy (chýbalo im päť obrancov a traja útočníci, pozn.), medzi ktorými bol aj najproduktívnejší hráč súťaže Michal Chovan.

Hráči Banskej Bystrice sa aj na základe tejto skutočnosti pustili schuti do hostí a už v 3. min Marcinek otvoril skóre. Domáci hrali onedlho presilovku: v nej mali dobre strelecké príležitosti Kubka a Predajniansky, no netrafili bránku.

V 14. min sa dostali k prvej väčšej šanci aj Zvolenčania, ale prudkú strelu Muchu chytil domáci brankár Chorošun. V 15. min sa dvojica L. Jurík – Škvaridlo dostala do prečíslenia, ale ani túto príležitosť hostia nevyužili. Na konci tretiny hrali Banskobystričania ďalšiu presilovku a 56 sekúnd pred koncom prvej časti hry uzdravený Michal Hudec zvýšil na 2:0.

II. tretina

Začiatok druhej tretiny mali domáci tiež skvelý. V ďalšej početnej výhode hneď v 13. sekunde druhého dejstva Patrik Lamper zvýšil už na 3:0 pre HC´05.

Zvolenčania boli v týchto chvíľach zrelí na uterák, kopili chyby v obrane, ale domáci to nevyužili. Naopak, po uplynutí polovice stretnutia hráči HKm zvýšili obrátky, pridali na dôraze a bojovnosti.

Výsledkom ich snahy bol gól v 35. min, ktorý strelil Martin Ďaloga po prihrávke od českého obrancu Hertla.

V tretej tretine sa domáci zamerali už len na udržanie svojho náskoku. Umne bránili a držali hostí zo Zvolena na dištanc. Zvolenčania mali šance v 46. a 49. min najlepším strelcom L. Juríkom, ale bez gólového efektu. V 51. min začali hrať Zvolenčania 96-sekundovú presilovku piatich proti trom, ale nepodarilo sa im ju využiť.

Diváci začali tušiť, že môžu vidieť prvé víťazstvo Banskej Bystrice nad Zvolenom v tejto sezóne. Necelé dve minúty pred koncom hostia odvolali brankára, ale napriek obrovskému úsiliu neboli schopní streliť gól. Domáci diváci napokom mohli v postoji standing-ovation osláviť víťazstvo v tradičnom derby pri Hrone.

Brankár Marek Šimko (v popredí) z HKm Zvolen počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen. Banská Bystrica, 25. január 2013. Foto: SITA/Ján Viazanička
Brankár Marek Šimko z HKm Zvolen (vľavo) počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen. Banská Bystrica, 25. január 2013. Foto: SITA/Ján Viazanička
Ľubomír Zuzin z HKm Zvolen (vpravo) počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen. Banská Bystrica, 25. január 2013. Foto: SITA/Ján Viazanička
Ľubomír Zuzin z HKm Zvolen (vľavo) počas 42. kola slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 medzi HC'05 Banská Bystrica - HKm Zvolen. Banská Bystrica, 25. január 2013. Foto: SITA/Ján Viazanička

Tabuľka slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 po piatkových zápasoch 42. kola:

HK Orange 20 20 2 0 0 0 0 18 34:88 6

Poznámka: (počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body).

Viac k osobe Ján SýkoraMarcel HaščákMichal ChovanMichal HlinkaMichal HudecPatrik Lamper