Kopčiansku ulicu uzavrú, dočasne sa zmení trasa MHD

Autobus
MHD

BRATISLAVA 19. novembra (WEBNOVINY) – Od pondelka bude uzavretá Kopčianska ulica v úseku medzi Bratskou a Úderníckou ulicou v Bratislave, linky č. 80, N80 a 99 budú mať zmenenú premávku. Zmena dopravy súvisí s opravou vlakového priecestia. Informoval o tom Dopravný podnik Bratislava na svojej oficiálnej stránke.

Autobus č. 80 bude premávať obojsmerne medzi zastávkami Záporožská a Kopčany – sídlisko cez Panónsku cestu, kde zastaví na zastávke ŽST Petržalka. Nočný spoj N80 v smere Údernícka – Kúpalisko pôjde od zastávky Jirásková cez Panónsku, Rusovskú cestu a Kopčiansku ulicu.

Od zastávky ŽST Petržalka na Úderníckej ulici bude premávať po stálej trase. V smere na Hlavnú stanicu bude autobus pokračovať od dennej zastávky ŽST Petržalka na Kopčianskej ulici cez Rusovskú, Panónsku a Bratskú, kde od zastávky Jiráskova nadviaže na stálu trasu. Autobusová linka č. 99 bude premávať obojsmerne medzi zastávkami Halová a Jiráskova cez Panónsku cestu, kde obslúži zastávku ŽST Petržalka.

Počas dopravných obmedzení nebude linkami 99 a N80 obsluhovaná na nadjazde zastávka Kopčany-sídlisko. Obsluhované nebudú ani zastávky Kopčianska-stred, ŽST Petržalka (linka č. 80 – spoje Kopčany, linka č. 99) a zastávka nočného spoja N80 ŽST Petržalka na Kopčianskej ulici v smere na Hlavnú stanicu.

Dopravný podnik odporúča cestujúcim zo zastávky ŽST Petržalka na Kopčianskej ulici prejsť podchodom železničnej stanice Petržalka k zastávke ŽST Petržalka na Panónskej ceste, cez ktorú premávajú linky č. 80 a 99. Dopravný podnik plánuje opäť obnoviť premávku v závere pracovného týždňa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom