Koncert pre Michaela Jacksona uvidíte aj na Facebooku

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Michael Jackson
Obraz zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona, ktorý namaľoval kráľ popartu Andy Warhol v roku 1984 vydražili za 812 500 dolárov.

BRATISLAVA 2. októbra (WEBNOVINY) – Fanúšikovia a fanúšičky Michaela Jacksona si budú môcť pozrieť pripravovaný spomienkový koncert cez Facebook.

Michael Forever – The Tribute Concert, ktorý sa uskutoční 8. októbra vo waleskom meste Cardiff, uvidia za 40 Facebook kreditov (3,99 amerického dolára/2,95 eura) po skončení podujatia a za 50 kreditov (4,99 dolára/3,70 eura) priamo v deň akcie.

Diváci a diváčky ho budú môcť komentovať a zdieľať svoje pocity s ďalšími ľuďmi po celom svete.

Možnosť vysielať koncert do každého kúta sveta a spojiť sa priamo s fanúšikmi cez Facebook je tá najvýznamnejšia príležitosť v dnešnom zábavnom priemysle,“ uviedol zástupca spoločnosti Ridgeline Entertainment, ktorá za projektom stojí, Charlie Stuart Gay.

Medzi potvrdenými umelcami, ktorí na spomienkovom koncerte vystúpia, sú napríklad speváčky Christina Aguilera, Beyoncé a Leona Lewis, popová formácia JLS, spevák a rapper Cee Lo Green, legenda vydavateľstva Motown Smokey Robinson či britský r’n’b spevák Craig David.

Chýbať však budú pôvodne ohlásení Kiss, ktorých účasť neskôr organizátori odvolali pre výroky basgitaristu skupiny Genea Simmonsa v súvislosti s Jacksonovým údajným zneužívaním detí. Informácie zverejnila webová stránka www.hollywoodreporter.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Viac k osobe Cee Lo GreenChristina AguileraCraig DavidLeona LewisMichael Jackson