Kollár kandiduje na post primátora Hlohovca už tretíkrát, tentoraz za stranu SPOLU

Miroslav Kollár
Primátor Hlohovca Miroslav Kollár chce opäť kandidovať. Foto: www.facebook.com

Primátor Hlohovca a predseda strany SPOLU Miroslav Kollár odovzdal mestskej volebnej komisii dokumenty potrebné pre kandidatúru na post primátora v blížiacich sa jesenných komunálnych voľbách.

Do volieb pôjde ako kandidát politickej strany SPOLU – občianska demokracia. Strana o tom informovala v tlačovej správe.

Skúsenosti a profesionalita

„Po tretíkrát sa idem uchádzať o dôveru Hlohovčaniek a Hlohovčanov. Ťažká ekonomická, sociálna, ale aj energetická situácia si bude vyžadovať znalosti, skúsenosť a profesionalitu. Som pripravený aj v týchto zložitých časoch a ohrozeniach ďalej odovzdávať všetko, čo som sa za tie roky naučil, pre udržanie všetkého dobrého, čo sa nám za tých osem rokov spoločne podarilo a ďalej sa starať aj o rozvoj a napredovanie Hlohovca,“ uviedol Kollár.

Kandidátku predstaví čoskoro

Tím ľudí, ktorý bude tvoriť kandidátku SPOLU pre Hlohovec chce predstaviť v priebehu budúceho týždňa. Podľa Kollára bude zložený zo šikovných ľudí, ktorí už pre Hlohovec a jeho obyvateľov veľa urobili.

„Je to tím mladých, skúsenejších, ale aj seniorov, šikovných žien aj mužov, súčasných aj bývalých poslancov, ale aj nových tvárí, ktoré majú chuť a najmä odvahu vstúpiť do verejného priestoru,“ dodal Miroslav Kollár. Prvýkrát sa stal primátorom Hlohovca v roku 2014, o štyri roky neskôr zvíťazil opäť.

Zatiaľ jediným známym protikandidátom Miroslava Kollára je mestský poslanec Ivan Baranovič. Ten pred štyrmi rokmi skončil vo voľbách primátora Hlohovca na treťom mieste.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Miroslav Kollár
Firmy a inštitúcie SPOLU – občianska demokracia