KHL: Demitrov gól, Radivojevičove dve asistencie

Hokej demitra 1

MOSKVA 23. septembra (WEBNOVINY) – Slovenský reprezentant Pavol Demitra prispel gólom a asistenciou k víťazstvu Jaroslavľu na ľade SKA Petrohrad vo štvrtkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Demitra zaznamenal gól v 41. minúte, ktorým zvýšil na 3:1. Do kanadského bodovania sa zapísal dvoma asistenciami aj útočník Spartaka Moskva Branko Radivojevič, jeho tím však podľahol doma Nižnému Novgorodu 2:3 po predĺžení. Slováci vo farbách Jekaterinburgu pomohli svojmu mužstvu k víťazstvu v Rige. Miroslav Lažo za prispenia Tomáša Slováka vyrovnal na 1:1 a v 48. minúte otočil skóre v prospech hostí ich spoluhráč Anatolij Nikoncev. V drese Rigy si bod za asistenciu pripísal do svojich štatistík útočník Tomáš Surový.