Herečka a modelka Kate Upton je tehotná, s novinkou sa podelila na Instagrame

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Kate upton
Herečka a modelka Kate Upton. Foto: instagram.com/justinverlander

BRATISLAVA 14. júla (WebNoviny.sk) – Americká modelka a príležitostná herečka Kate Upton a jej manžel, bejzbalista Justin Verlander, čakajú dieťa.

Dvadsaťšesťročná rodáčka z mesta St. Joseph v Michigane to oznámila prostredníctvom služby Instagram. Tam v sobotu zverejnila snímku, ako pózuje v červenom nohavicovom kostýme, cez ktorý možno badať tehotenské bruško, a napísala k nej „tehotná v Miami„.

Upton a Verlander tvoria pár od roku 2014, pričom sa zasnúbili predvlani. Minulý rok 4. novembra svoj vzťah spečatili svadbou v Taliansku.

Katherine Elizabeth Upton *

* sa preslávila najmä vďaka tomu, že dva razy po sebe, v roku 2012 a 2013, zdobila obálku špeciálneho plavkového čísla magazínu Sports Illustrated. Práve tento magazín ju v roku 2011 vyhlásil za Nováčika roka a o rok neskôr jej venoval titulnú stranu exkluzívneho čísla, čím jej pomohol naštartovať úspešnú kariéru, počas ktorej nechýbala v množstve rebríčkov najpríťažlivejších žien.

Na titulku Sports Illustrated sa znovu vrátila v roku 2017. Ukázala sa aj na obálkach ďalších prestížnych magazínov, napríklad na titulke Vanity Fair k jeho 100. výročiu. Ako herečka sa predstavila vo filmoch Majstrovský plán (2011), Traja hlupáci (2012) či Jedna za všetky (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky people.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Kate Upton