Súboj obrancu "belasých" Michala Sersena (88) s útočníkom Dinama Moskva Alexejom Sopinom pred brankárom Branislavom Konrádom počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Súboj útočníka Dinama Moskva Mareka Kvapila (91) s útočníkom "belasých" Máriom Bližňákom (55) počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Súboj obranca Dinama Moskva Filipa Nováka s kapitánom "belasých" Ján Lipianskym za bránkou Alexandra Jeriomenka počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník "belasých" Mário Bližňák (55) sa snaží zabrániť v zakončení útočníkovi Dinama Moskva Alexejovi Cvetkovi pred brankárom Branislavom Konrádom počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Brankár Dinama Moskva Alexander Jeriomenko počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník Dinama Moskva Denis Kokarev (19) v súboji s útočníkom "belasých" Michalom Vondrkom počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Fanúšikovia Dinama Moskva počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Kapitán Dinama Moskva Jurij Babenko (12) a útočník "belasých" Mário Bližňák (55) počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Obranca "belasých" Jonathan Sigalet (5) počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Hokejisti Slovana Bratislava Martin Štajnoch (3), Ján Lipiansky (91) a útočník Dinama Moskva Jakub Petružálek (49) počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník Slovana Bratislava Mário Bližňák (55) v súboji s útočníkom Dinama Moskva Alexejom Cvetkovom počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník "belasých" Michel Miklík v súboji s útočníkom Dinama Moskva Marekom Kvapilom (91) počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník "belasých" Mário Bližňák v súboji s hokejistom Dinama Moskva počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník "belasých" Michal Vondrka (82) v súboji s obrancom Dinama Moskva Romanom Derľukom (17) počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník Dinama Moskva Konstantin Gorovikov (21) a kapitán "belasých" Ján Lipiansky počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Brankár "belasých" Branislav Konrád počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Tréner Dinama Moskva Olegs Znaroks počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Obranca "belasých" Martin Štajnoch v súboji s útočníkom Dinama Moskva Konstantinom Gorovikovom počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník Dinama Moskva Alexej Cvetkov a brankár "belasých" Branislav Konrád počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník Dinama Moskva Sergej Konkov v súboji s obrancom "belasých" Michalom Sersenom počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník Dinama Moskva Sergej Soin (6) v súboji na buly s útočníkom "belasých" Petrom Ölveckým počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Útočník Dinama Moskva Denis Kokarev v súboji s obrancom "belasých" Tomášom Mojžíšom počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Súboj útočníka "belasých" Libora Hudáčeka (90) v súboji s obrancom Dinama Moskva Maximom Soloviovom (50) počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Úprava ľadovej plochy počas reklamnej prestávky počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Hokejisti Dinama Moskva Filip Novák (14) a Alexej Cvetkov (9) a kapitán "belasých" Ján Lipiansky (91) počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Súboj útočníka Dinama Moskva Denisa Kokareva (19) s Jurajom Mikúšom za bránkou Branislava Konráda počas druhého zápasu KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Obranca "belasých" Martin Štajnoch (3) bráni útočníka Dinama Moskva Denisa Mosaľova za bránkou Branislava Konráda počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil bratislavský tím 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Zľava: Útočník Dinama Moskva Denis Kokarev (19) a Jakub Petružálek počas druhého zápasu play-off KHL, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Radosť hráčov Dinama Moskva z gólu v sieti Slovana počas druhého zápasu play-off, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára porazil "belasých" 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Brankár "belasých" Branislav Konrád inkasuje po strele Jakuba Petružáleka v 2. minúte druhého zápasu play-off, v ktorom obhajca Gagarinovho pohára nakoniec porazil Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru
Hokejisti Dinama Moskva pred druhým zápasom play-off KHL, v ktorom nakoniec porazili Slovan 3:2 po predĺžení.Foto: facebook.com/dynamo.ru