Hokejisti New Jersey Devils sa tešia z víťazstva po šiestom finálovom stretnutí play-off Východnej konferencie NHL na domácom ľade nad New York Rangers 3:2 po predĺžení, sériu hranú na štyri úspechy vyhrali 4:2 a postúpili do finále Stanleyho pohára.Foto: SITA/AP
Zľava: Brankár New Yorku Rangers Henrik Lundqvist gratuluje gólmanovi Devils Martinovi Brodeurovi k postupu do finále Stanlyeho pohára.Foto: SITA/AP
Zľava: Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur a David Clarkson sa tešia z triumfu po šiestom finálovom stretnutí play-off Východnej konferencie NHL proti New Yorku Rangers.Foto: SITA/AP
Brankár New Yorku Rangers Henrik Lundqvist vyťahuje puk zo svojej siete počas zápasu proti "diablom" z New Jersey.Foto: SITA/AP
Sprava: Hráč New Jersey Devils Adam Henrique skóruje v predĺžení do siete Henrika Lundqvista a posiela svoj tím do finále Stanleyho pohára po výhre nad "jazdcami" z New Yorku.Foto: SITA/AP
Sprava: Hráč New Jersey Devils David Clarkson oslavuje svoju asistenciu pri góle Iľju Kovaľčuka do siete Rangers počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL.Foto: SITA/AP
Zľava: Hráč New Jersey Devils Ryan Carter prekonáva švédskeho brankára New Yorku Rangers Henrika Lundqvista počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL.Foto: SITA/AP
Sprava: Smutní hráči New Yorku Rangers Carl Hagelin, Henrik Lundqvist, Brad Richards a Dan Girardi počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL proti New Jersey Devils.Foto: SITA/AP
Ruský hokejista v službách New Jersey Devils Iľja Kovaľčuk oslavuje svoj gól počas zápasu proti New York Rangers.Foto: SITA/AP
Zľava: Hokejista New Yorku Rangers Derek Stepan v súboji o puk s ruským obrancom Antonom Volčenkovom z New Jersey Devils počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL.Foto: SITA/AP
Rusky hokejista New Yorku Rangers Artem Anisimov (42) sa pokúša prekonať brankára Devils Martina Brodeura počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL.Foto: SITA/AP
Hokejista Mark Fayne (29) z New Jersey Devils padá na ľad po súboji s newyorským "jazdcom" Brandonom Dubinskym počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHLv Newarku.Foto: SITA/AP
Sprava: Hráč New Jersey Devils Dainius Zubrus v súboji o puk s Ryanom Callahanom z New Yorku Rangers počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL v Newarku.Foto: SITA/AP
Sprava: Brankár New Yorku Rangers Henrik Lundqvist a Rus Alexej Ponikarovsky z New Jersey Devils vo vzájomnom súboji počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL v Newarku.Foto: SITA/AP
Hráč New Jersey Devils Stephen Gionta naráža o mantinel Mikea Ruppa z New Yorku Rangers počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL v Newarku.Foto: SITA/AP
Hokejista New Yorku Rangers Ruslan Fedotenko (vľavo) oslavuje svoj gól v sieti Devils počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL v Newarku.Foto: SITA/AP
Zľava: Hokejista New Jersey Devils Ryan Carter skóruje za chrbát brankára New Yorku Rangers Henrika Lundqvista počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL v Newarku.Foto: SITA/AP
Smutný brankár New Yorku Rangers Henrik Lundqvist počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL v Newarku.Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur sleduje puk nad svojou lapačkou po strele Ryana Callahana počas šiesteho finálového stretnutia play-off Východnej konferencie NHL v Newarku.Foto: SITA/AP