Foto: V pohorí Tribeč našli kostru muža, polícia pátra po jeho totožnosti

Kostra muža, Tribeč
V pohorí Tribeč v katastri obce Solčany našli začiatkom novembra 2002 mužské kostrové pozostatky. Súdny znalec zhotovil grafickú rekonštrukciu tváre a polícia teraz žiada o pomoc pri zisťovaní jeho totožnosti. 19. február 2019 Foto: SITA/KR PZ Nitra


BRATISLAVA/TOPOĽČANY 19. februára (WebNoviny.sk) – V pohorí Tribeč v katastri obce Solčany našli začiatkom novembra 2002 mužské kostrové pozostatky. Súdny znalec zhotovil grafickú rekonštrukciu tváre a polícia teraz žiada o pomoc pri zisťovaní jeho totožnosti.

Našli čierne tričko a montérkovú blúzu

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, muž mohol mať asi 50 rokov, vysoký bol 175-180 cm, zavalitej postavy.

Na mieste sa našlo čierne tričko s dlhým rukávom, modrá montérková blúza a montérky pofŕkané bielou farbou a hnedé topánky veľkosti 43 zn. Konfort.

Znalec určil čas smrti

Boli tam aj pánske digitálne hodinky zn. ASAHI s čiernym umelým náramkom a ploskačka od vodky. Podľa znalca smrť nastala asi v apríli 2002.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť, možno oznámiť na linke 158, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na oficiálnej facebookovej stránke polície.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR