Foto: Policajti objasňujú krádež, hľadajú ženu z kamerových záznamov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
POLÍCIA: Krádežž peňažženky
Polícia pátra po žene (na snímke), ktorú zachytili kamery pri výbere peňazí z bankomatu a svojím svedectvom by mohla prispieť k objasneniu trestného činu. V predajni na Štefánikovej ulici v Nitre ukradli ešte v polovici septembra jednej zo zákazníčok peňaženku z kabelky. Ešte v ten istý deň bol z viacerých bankomatov v Nitre uskutočnený výber vo výške 2 800 eur. V prípade je začaté trestné stíhanie pre krádež a neoprávnené vyrobenie a používanie platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty. Bratislava, 5. december 2017. Foto: SITA/KR PZ Nitra

BRATISLAVA 5. decembra (WebNoviny.sk) – Polícia pátra po žene, ktorú zachytili kamery pri výbere peňazí z bankomatu a svojím svedectvom by mohla prispieť k objasneniu trestného činu. V predajni na Štefánikovej ulici v Nitre ukradli ešte v polovici septembra jednej zo zákazníčok peňaženku z kabelky.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, ešte v ten istý deň bol z viacerých bankomatov v Nitre uskutočnený výber vo výške 2800 eur.

V prípade je začaté trestné stíhanie pre krádež a neoprávnené vyrobenie a používanie platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty. Akékoľvek informácie o žene z kamerových záznamov možnéooznámiť na linke 158.

POLÍCIA: Krádežž peňažženky
Polícia pátra po žene (na snímke), ktorú zachytili kamery pri výbere peňazí z bankomatu a svojím svedectvom by mohla prispieť k objasneniu trestného činu. V predajni na Štefánikovej ulici v Nitre ukradli ešte v polovici septembra jednej zo zákazníčok peňaženku z kabelky. Ešte v ten istý deň bol z viacerých bankomatov v Nitre uskutočnený výber vo výške 2 800 eur. V prípade je začaté trestné stíhanie pre krádež a neoprávnené vyrobenie a používanie platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty. Bratislava, 5. december 2017. Foto: SITA/KR PZ Nitra.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať