FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble povedie český kouč Dušan Uhrin ml.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Dušan Uhrin ml.
kouč Dušan Uhrin mladší. Foto: www.facebook.com
Tento článok pre vás načítala AI.

Novým trénerom futbalistov slovenského klubu FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble sa stal český kouč Dušan Uhrin mladší. Ako referuje oficiálny web klubu od Žitavy, skúsený 56-ročný rodák z Prahy sa s novým zamestnávateľom dohodol na kontrakte do konca aktuálnej sezóny 2023/2024.

Asistentmi nového kormidelníka budú Tomáš Ďubek, Milan Ivanka a Martin Matlák. Spoločne budú mať za úlohu zachrániť mužstvo v najvyššej súťaži.

V Zlatých Moravciach sa minulý týždeň rozhodli pre zmenu na poste hlavného trénera, keď vo funkcii skončil dovtedajší kouč Michal Hipp. Hipp viedol futbalistov Zlatých Moraviec v šiestich zápasoch Niké ligy, keďže po 14. kole vystriedal Vladimíra Cifraniča. Chabé vysvedčenie jeho práce s mužstvom je zisk jediného bodu ešte v decembrovom súboji proti Košiciam (1:1) a dovedna štyri strelené góly. Vo víkendovom ligovom dueli proti Ružomberku dočasne viedol Zlatomoravčanov Andrej Štefanka.

FC ViOn sa v tabuľke najvyššej slovenskej súťaže nachádza na poslednom 12. mieste. V doterajších 21 dueloch ani raz nezvíťazil a získal iba štyri body za rovnaký počet remíz. Mužstvo stráca tri body na predposledné Michalovce. Práve posledné dve mužstvá tabuľky sa v najbližšom kole stretnú na Zemplíne.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Tomáš Ďubek
Firmy a inštitúcie Fc vion Zlaté Moravce - Vráble