Dvaja hokejisti NHL si poriadne zavarili, po prepitej noci zmlátili muža zo záťahu po baroch

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Sonny Milano
Sonny Milano z Columbusu Blue Jackets. Foto: archívne, SITA/AP

Dvojica útočníkov zo zámorskej hokejovej NHL si poriadne zavarila.

Sonny Milano z Columbusu Blue Jackets a A. J. Greer z Colorada Avalanche totiž boli počas víkendu aktérmi bitky a v septembri ich čaká súd. Dvojica rovesníkov, Milano už oslávil 23. narodeniny a Greera to čaká v decembri, sa pobila v nedeľu v skorých ranných hodinách s 28-ročným mužom v newyorskom byte.

Spor ohľadne platby účtu

Muž, ktorého hokejisti zmlátili, bol pritom s dvojicou na nočnom záťahu po miestnych baroch. Podľa denníka New York Post sa traja muži dostali do sporu ohľadne platby spoločného účtu. Otec Sonyho Milana túto verziu odmietol a povedal: „Ten chlapík sa v ich byte hádal. Požiadali ho, aby odišiel, ale on to nespravil. O to išlo.

Milano s Greerom spôsobili mužovi zranenia v oblasti hlavy, krčnej chrbtice a bicepsu. Zranený muž odmietol prevoz do nemocnice, ale zavolal políciu, ktorá násilníkov na mieste zadržala.

Čaká ich súd

Oboch hokejistov neskôr obvinili z napadnutia a 4. septembra ich čaká súd, teda tesne pred začiatkom kempov jednotlivých klubov zámorskej profiligy.

Správu o udalosti dostali oba spomenuté kluby NHL, ktoré v krátkom stanovisku uviedli, že si počkajú na výsledky vyšetrovania. Sonny Milano ani A. J. Greer sa zatiaľ v kanadsko-americkej hokejovej profisúťaži výraznejšie nepresadili. Milano si pripísal 70 duelov s pätnástimi gólmi a deviatimi asistenciami, Greer zaznamenal šesť bodov v 37 zápasoch.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe A. J. GreerSonny Milano
Firmy a inštitúcie Colorado AvalancheColumbus Blue Jackets