D1 bola pre vážne nehody uzavretá v oboch smeroch

Video: Diaľnicu pred Bratislavou zasypali Kinder vajíčka
Foto: webnoviny.sk

BRATISLAVA 3. septembra (WebNoviny.sk) – Na diaľnici D1 došlo v sobotu v poludňajších hodinách k dvom dopravným nehodám.

Prvá nehoda sa stala v sobotu v čase krátko pred 13.00 hod v úseku 16,5 km diaľnice D1 v smere do Bratislavy, kde z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k prevráteniu nákladného motorového vozidla prevážajúceho čokoládové výrobky, pričom následne sa tento náklad vysypal na vozovku. Z uvedeného dôvodu bola premávka v tomto úseku na približne 2 hodiny obmedzená. K zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo, portál webnoviny.sk informoval hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Michal Szeiff.

O čosi neskôr, krátko po 14.00 hod v úseku 16,7 km diaľnice D1 v smere z Bratislavy, došlo v blízkosti vyššie uvedenej nehody v opačnom smere, k nárazu vozidla zn. Fiat Ducato do riadne označeného a osvetleného vozidla Národnej diaľničnej spoločnosti. Toto vozidlo bolo odstavené v ľavom jazdnom pruhu. následkom tejto zrážky utrpel 42-ročný vodič vozidla Fiat Ducato zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. K zraneniu iných osôb v tejto súvislosti nedošlo.

Presné príčiny ako aj okolnosti za akých k týmto dopravným nehodám došlo sú v súčasnej dobe predmetom vyšetrovania. Premávka v tomto úseku je v súčasnej dobe aj naďalej obmedzená z dôvodu dokumentovania ako aj odstraňovania následkov nehody. Polícia vodičov preto vyzýva, aby ak je to možné, sa tomuto úseku radšej vyhli. Odklon premávky je vedený cez starú Seneckú cestu, doplnil hovorca KR PZ v Bratislave.

Video: Diaľnicu pred Bratislavou zasypali Kinder vajíčka
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom