Užite si leto na maximum: Toto vám v programe nesmie chýbať

S77nenpc2fhzhu8.jpg
Foto: Unsplash

Leto je v plnom prúde a vy ste ešte nič zaujímavé nestihli? Stále máte dosť času užiť si ho naplno. Inšpirujte sa našimi tipmi, ako môže vyzerať váš letný program.

Uyrslfnrlbkdp09.jpg
Foto: Unsplash

Rozmýšľate, ako strávite toto leto, aby ste si ho užili čo najviac? Niektoré aktivity si naplánujte a iným nechajte spontánny priebeh.

Napríklad na koncerty a festivaly si kúpte lístky v predstihu, zaplatíte za ne menej. Naopak, krátke výlety s kamarátmi neplánujte na presný deň, nechajte ich otvorené podľa voľného času.

Ako môže vyzerať váš program na leto?

Xupmr02txjx1wm8.jpg
Foto: Unsplash

Vytúžená dovolenka

Chcete si poriadne oddýchnuť od množstva pracovných povinností a rýchleho životného štýlu? All inclusive dovolenka je podľa nás presne to, čo potrebujete.

Vyberte si cieľovú destináciu, zarezervujte pobyt v rezorte a vycestujte. Pri tomto type dovolenky zaplatíte v jednej sume za dopravu, ubytovanie, stravu, nápoje i vybrané služby hotela. Nemusíte sa už o nič starať, len si naplno užívať krásne prostredie a relax. To z času na čas potrebuje každý z nás, čo poviete?

„Cestovanie nie je nikdy otázkou peňazí, ale odvahy” – Paulo Coelho

0sgehsb2c4hz28b.jpg
Foto: Unsplash

Krátke výlety

Nie každý môže v lete čerpať viac dní dovolenky kvôli pracovných povinnostiam. Ak je to aj váš prípad, naplánujte si niekoľko kratších výletov.

Predĺžené víkendy sú stále viac populárne nielen na cestovanie po Slovensku, ale aj do zahraničia. Pozrite si ponuku cestovných kancelárií alebo cestujte na vlastnú päsť. Môžete si byť istí, že aj počas takýchto krátkych tripov stihnete veľa vidieť aj zažiť.

Jrtx2igy069wr0s.jpg
Foto: Pexels

Obľúbená turistika

Čas strávený v prírode je vždy dobrý nápad. Pri sústredení sa na zdolávanie trasy a užívania si dych vyrážajúcich výhľadov veľmi rýchlo zabudnete na všetky povinnosti.

Nevenujete sa turistike pravidelne? To vôbec nevadí. Môžete sa vydať na jednu z menej náročný trás. Uvidíte, ako vám aj krátky pobyt v prírode dobije baterky.

Viy0g06ub7wj41w.jpg
Foto: Pexels

Aktivity s priateľmi

Už viete, čo v lete podniknete s priateľmi? Nepochybujeme totiž, že si aj s nimi chcete užiť niekoľko úžasných dní. Tipov na spoločný program je veľmi veľa, niekoľko z nich vám teraz poradíme.

Počas horúcich dní každému dobre padne osvieženie v bazéne. Cez víkend zorganizujte pool party. Pripravte drinky, drobné občerstvenie a máte pripravený skvelý program.

Ste za každé dobrodružstvo? Choďte s priateľmi na stanovačku. Ak ju spojíte s príjemnou túrou, zažijete dokonalý deň.

Príjemné slnečné večery sú ako stvorené na grilovanie. Pri chutnom jedle budete mať zároveň priestor dobre sa s priateľmi porozprávať.

Inšpirovali sme vás, čo môžete v lete robiť? Využite každú voľnú chvíľu a zbierajte zážitky. Tie sú predsa neoceniteľné.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom