Omeškané lety už nebudú problémom. Letisko Viedeň zaviedlo spacie kabíny

328764774.jpeg
Foto: Zzzleepandgo

Šestnásť „inteligentných salónikov“ na termináli 3 môžu využiť všetci cestujúci, ktorí na letisku chcú pracovať, relaxovať či prenocovať.

„Smart Lounges“ – tak znie názov novej služby na Letisku Viedeň-Schwechat. Cestujúcim je k dispozícii 16 spacích kabín od talianskej start-upovej spoločnosti Zzzleepandgo, ktoré si môžu prenajať na ľubovoľne dlhý čas.

Už od 9 Eur na hodinu

Tri štvorcové metre tzv. „Smart Lounge“ sú vybavené posteľou, elektrickou zásuvkou, USB prípojkou, bezplatným WiFi, úložným priestorom a rozkladacím stolíkom. Všetky kabíny majú navyše multimediálny systém, pomocou ktorého možno prehrávať filmy a hudbu, ako aj ovládať ventiláciu, osvetlenie a zatemňovacie závesy.

234209736.jpeg
Foto: Zzzleepandgo

Tieto kabíny je možné si rezervovať na hodinu alebo na deň cez webovú stránku www.zzzleepandgo.com alebo na samotnom viedenskom letisku. Podmienky ubytovania sú v súlade s opatreniami Covid-19 platnými v Rakúsku.

Spacie kabíny sa nachádzajú vo verejných priestoroch terminálu 3 na druhom poschodí. Registrovať sa môžu cestujúci pomocou touchpadu na virtuálnej recepcii priamo v kabíne. Potrebné je naskenovať svoj pas, kreditnú kartu, prípade aj certifikát Covid-19. Hodina v spacej kabíne stojí 9 Eur, pričom cena za noc sa pohybuje od 48 Eur vyššie.

Zdroj: APA

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom