Odfoťte Záhorie a Kopanice a vyhrajte skvelé ceny

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
2 marek vc╠ielka pri sekula╠uch.jpg
Pri Sekulách. Foto: Marek Včelka

Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Záhorie a Kopanice vyhlásila 7. ročník fotografickej súťaže. Je určená amatérskym aj profesionálnym fotografom.

Ide o tradičnú aktivitu organizácie. Vzhľadom k jej nedávnemu rozšíreniu o ďalších členov budú tento rok hodnotené dve kategórie – ZÁHORIE aj KOPANICE. „Cieľom súťaže je priblížiť najkrajšie miesta v oboch regiónoch, kde naša OOCR pôsobí,“ informoval výkonný riaditeľ Martin Lidaj.

„Súťaž vnímam ako výborný marketing. Som presvedčený, že fotografie motivujú k návšteve miest, ktoré ľudia na Záhorí i na Kopaniciach bežne nepoznajú,“ uviedol predseda predstavenstva OOCR Záhorie a Kopanice Zdenko Čambal.

4 monika hoda╠un╠iova╠u zlatni╠ucka dolina.jpg
Zlatnícka dolina. Foto: Monika Hodáňová

Súťažiaci môžu do súťaže poslať maximálne dve fotografie. Zaslať ich treba do 31. októbra 2024 na mailovú adresu livia@zahoriekopanice.sk alebo cez úložisko. Podmienkou je, aby fotografie mali dostatočné rozlíšenie a boli zhotovené na území regiónu Záhorie (v okresoch Senica, Skalica a Malacky) a v regióne Kopanice (okres Myjava).

K fotografii je potrebné pripojiť meno a priezvisko autora, telefonický a mailový kontakt a informáciu o presnom mieste jej zhotovenia, prípadne názov diela.

V minulosti víťaza vyberala odborná porota a verejnosť na Facebooku. „Tento rok budú o najlepšej fotografii v každej kategórii rozhodovať iba fanúšikovia hlasovaním na sociálnej sieti,“ doplnil Martin Lidaj. Najlepšie práce budú vystavené na vernisáži, na víťazov čakajú zaujímavé ceny.

1 erik s╠iteva╠uk lavic╠ika smrda╠uky.jpg
Smrdácka lavička. Foto: Erik Števák

Foto: Víťazné fotografie ročníka 2023

  1. Pri Sekulách, autor: Marek Včelka (cena poroty)
  2. Zlatnícka dolina, autor: Monika Hodáňová (cena fanúšikov)
  3. Smrdácka lavička, autor: Erik Števák (cena fanúšikov)

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Oblastná organizácia cestovného ruchu Záhorie a KopaniceOOCR