Budova parlamentu museli evakuovať, anonym nahlásil bombu

Začaté je trestné stíhanie pre šírenie poplašnej správy.
Bomba v NR SR
Policajné auto pred budovou Národnej rady SR po nahlásení bomby v parlamente. Bratislava, 8. marec 2018. Foto: archívne, SITA/Branislav Bibel.
Upútavka: Herec Pavol Plevčík: Som obrovský trémista, no uvoľnenie a pravú slobodu mi prináša práve divák
Zdroj: SITA

BRATISLAVA 1. júna (WebNoviny.sk) – V Národnej rade Slovenskej republiky hľadali v piatok ráno nahlásenú bombu.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, polícia vykonala všetky potrebné úkony, pri prehliadke žiadnu bombu nenašli. Začaté je trestné stíhanie pre šírenie poplašnej správy.

Firmy a inštitúcie: NR SR Národná rada Slovenskej republiky

Ďalšie k téme