Bratislavu zasiahol intenzívny dážď a spôsobil problémy, hasiči museli v kraji zasahovať až 42-krát (video)

Bratislava, dážď, povodeň
Foto: Peter Halas, www.facebook.com
  • aktualizované 9. júna, 10:29

Bratislavu zasiahol vo štvrtok intenzívny dážď a spôsobil problémy v doprave. Hasiči preto museli v Bratislavskom kraji zasahovali v súvislosti s počasím až 42-krát. Ako informuje Hasičský a záchranný zbor (HaZZ) – Bratislavský kraj na sociálnej sieti, hasiči z Bratislavy zasahovali v súvislosti s výdatnými dažďami 28-krát.

Profesionálni a dobrovoľní hasiči najmä odčerpávali dažďovú vodu z vytopených podchodov, parkovísk, garáží a pivničných priestorov. „Zasahujúci hasiči tiež vyťahovali uviaznuté autá zo zatopených komunikácií,“ dodal HaZZ.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Neprejazdné boli ulice Bajkalská, Račianska, Prievozská, Vajnorská, Malokrasňaská a Tomášikova. Informovala o tom polícia na svojej facebookovej stránke. Policajti vodičov v tejto súvislosti vyzývali k zvýšenej opatrnosti a aby v prípade, že to situácia umožňuje, využili na prejazd alternatívne trasy.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Na štvrtkových zásahoch v Bratislavskom kraji sa zúčastnili príslušníci HaZZ v Bratislavskom kraji a členovia Dobrovoľných hasičských zborov obcí Ružinov, Petržalka, Staré Mesto, Ivanka pri Dunaji, Jarovce, Rusovce, Stupava, Most pri Bratislave a Podunajské Biskupice.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie HaZZ Hasičský a záchranný zborPolicajný zbor SR