Bila sa statočne, až do samého konca. Známa česká kuchárka prehrala boj s rakovinou

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Denisa Zajícová
Češka Denisa Zajícová statočne bojovala s rakovinou. Foto: www.instagram.com.
Tento článok pre vás načítala AI.

Známa 35-ročná česká kuchárka Denisa Zajícová, ktorá sa preslávila v účinkovaní kuchárskej šou, prehrala svoj boj so zákernou rakovinou. Zanechala po sebe manžela a dve dcérky. Informovala TV Joj na svojej stránke Topstar.noviny.sk.

Vďaka obetavej pomoci rodiny a podpory hospicu mohla byť v posledných chvíľach doma, kde v utorok 2. apríla zomrela. V posledných mesiacoch sa snažila robiť osvetu a poukázať na svoj ťažký boj s rakovinou mozgu.

„Tieto riadky sa nepíšu ľahko, ale naša Deniska dnes prehrala svoj boj s ťažkou chorobou a bila sa statočne, až do samého konca. Naša bolesť je veľká, ale úprimne veríme, že už je jej lepšie,“ uviedla v správe rodina.

Zároveň pridali poďakovanie kamarátom a ďalším, ktorí jej dodávali silu v jej najhorších chvíľach života. „Dodávali ste celej našej rodine silu do každého ďalšieho dňa, boli to pro nás najhoršie chvíle života a veľmi ťažký boj so zákernou a zlou chorobou,“ napísal zdrvený manžel.

Pod smutnou správou sa začalo množiť množstvo kondolencií aj od známych tvárí. Viac si prečítajte na stránke Topstar.noviny.sk.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať