Benefičný festival Punkáči deťom má už svoj dátum

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Punk
Foto: Archivné foto SITA/AP

BRATISLAVA 9. decembra (WEBNOVINY) – Organizátori benefičného festivalu Punkáči deťom vo štvrtok večer potvrdili, že podujatie sa bude konať aj na budúci rok.

Piaty ročník letného festivalu sa uskutoční 19. až 21. júla v Piešťanoch. Prvými potvrdenými kapelami boli vo štvrtok Načo názov, Houba a Punk Floid, v piatok k nim pribudli Odpad a Smola a hrušky. Organizátori na sociálnej sieti Facebook uviedli, že oproti tohtoročnej edícii nastane o rok veľa úprav a zmien.

„Už nebudú dve open-air pódia s rovnakými žánrami. Bude jedno veľké open-air pódium, kde bude vystupovať mix žánrov a druhé pódium bude kryté vo veľkokapacitnom stane, kde budú hrať čisto ska-reggae kapely a soundsystémy. Týmto chceme dosiahnuť to, aby nehrali naraz veľké kapely na oboch pódiách. Dúfame, že tieto zmeny prispejú iba ku kvalite festivalu,“ uviedli organizátori, ktorí by ešte tento rok chceli zverejniť aj prvých headlinerov.

Benefičné podujatie Punkáči deťom bude mať v roku 2012 aj zimnú verziu, ktorá sa bude konať už 14. januára v piešťanskom Lodenica muzik pube na Rekreačnej ulici. Na akcii sa predstaví desať kapiel, napríklad Karpina, Degradace, Kaktus, Inseminační stanice či Zašitá diera. Kapacita priestoru bude obmedzená na 600 ľudí. Vstupenky stoja v predpredaji v sieti Ticketportal 10

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať