Žltý melón výhodne dofinancuje aj Vašu hypotéku

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Stiahnut.jpg
Žltý melón

BRATISLAVA 1. augusta 2017 (WBN/PR) – Spoločnosť iService, a.s., ktorá od roku 2012 prevádzkuje portál kolektívneho požičiavania Žltý melón, predstavila nový produkt – CashFree Hypo, pomocou ktorého je možné za veľmi výhodných podmienok dofinancovať hypotéku na kúpu nového, ale aj staršieho bytu. V rovnakom čase zástupcovia spoločnosti ohlásili aj uzavretie spolupráce s novým partnerom GEPARD FINANCE, s.r.o.

CashFree Hypo s úrokovou sadzbou 4,9 % – 5,9 % až do výšky 35.000 EUR môže získať ktokoľvek, kto má schválený bankový hypotekárny úver. Okrem nízkej úrokovej sadzby sú hlavnými výhodami novej pôžičky nízka mesačná splátka a jednoduchý a rýchly proces jej získania. Na rozdiel od bánk, ktoré môžu poskytovať spotrebné úvery na dobu maximálne 8 rokov, je pôžička od Žltého melóna rozpočítaná až na 20 rokov. Z tohto dôvodu je mesačná splátka pôžičky CashFree Hypo oveľa nižšia ako v prípade spotrebných úverov na financovanie nehnuteľností poskytovaných bankmi alebo nebankovými inštitúciami.

Pôžičky na Žltom melóne sú financované priamo ľuďmi, ktorí si týmto spôsobom zhodnocujú svoje peniaze. Produktom CashFree Hypo im tak pribudla ďalšia možnosť investovania do pôžičiek zaručenými nehnuteľnosťami s veľmi atraktívnym výnosom.

“Pred tromi rokmi sme v spolupráci s viacerými slovenskými developermi spustili produkt CashFree Bývanie na financovanie predplatieb na kúpu nehnuteľností. O tento produkt je medzi klientami veľký záujem a aj preto sme hľadali ďalšie možnosti investičných príležitostí, ktoré sú veľmi bezpečné a zároveň ponúkajú nadštandardné zhodnotenie peňazí. Dofinancovávanie hypotekárnych úverov túto možnosť bezpochyby prináša.“, povedal o novom produkte Roman Feranec, riaditeľ Žltého melóna.

V súvislosti so spustením nového produktu iService, a.s. začal spolupracovať s novým významným partnerom – spoločnosťou GEPARD FINANCE, s.r.o., ktorá patrí medzi popredných sprostredkovateľov úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností.

GEPARD FINANCE sa špecializuje výhradne na sprostredkovanie úverových produktov spojených s financovaním nehnuteľností. Vyniká predovšetkým v kvalite poskytovaných hypotekárnych služieb, odovzdávaní ucelených klientských zložiek do bánk a korektnosti pri vybavovaní financovania bývania. Spoločnosť zabezpečuje nielen najvýhodnejšie podmienky na trhu, ale dbá aj na ľudský prístup, zrozumiteľnú komunikáciu, prehľadnosť ponúk a transparentnosť počas celého procesu vybavovania hypotéky.

„V spolupráci so Žltým melónom a novým produktom CashFree Hypo dúfame, že pokryjeme medzeru na trhu, ktorá vznikla v dôsledku sprísňovania legislatívy Národnej banky Slovenska v poskytovaní hypotekárnych úverov. Vplyvom týchto zmien si značná časť klientov nevie dofinancovať plánované bývanie. Práve vďaka našej kooperácii tak vznikne nová, stále bezpečná forma takejto investície.“, skonštatoval Ing. Peter Herberger, obchodný riaditeľ GEPARD FINANCE.

Žltý melón je vedúca slovenská finančno-technologická (FinTech) spoločnosť, ktorá od roku 2012 pôsobí v oblasti kolektívneho požičiavania. Vďaka technológiám a efektívnemu operačnému modelu ponúka pôžičky s nižšími úrokovými sadzbami a stabilné a atraktívne zhodnocovanie peňazí ľuďom. Žltý melón doteraz sprostredkoval pôžičky v celkovom objeme 7,2 mil. EUR.

Spoločnosť GEPARD FINANCE bola založená v roku 2003 v Českej republike, následne sa etablovala aj na Slovensku (2008) a dnes je jednotkou medzi hypotekárnymi špecialistami. Za jej úspechom a kontinuálnym rastom stojí najmä kvalitná sieť sprostredkovateľov s profesionálnym servisom a individuálnym prístupom ku klientom. Spoločnosť u nás doteraz zabezpečila viac ako 22 000 hypoték v hodnote cez 1.1 miliardy EUR.

Kontakt:

Svetlana Krulj, 0907 370 129, s.krulj@zltymelon.sk

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia