Virtuálna jazda s cyklistickými hviezdami, fanúšikovia môžu šliapať do pedálov spolu so Saganovcami

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Peter Sagan, Bora Hansgrohe
Slovenský cyklista Peter Sagan v drese tímu Bora-Hansgrohe. Foto: www.instagram.com.

Peter Sagan síce nedávno o sebe vyhlásil, že nie je žiadny virtuálny, ale skutočný jazdec a aj v čase koronakrízy si nerád sadá na domáci cyklistický trenažér. Tentoraz však urobí výnimku.

Viac o téme: Koronavírus

Spoločne s bratom Jurajom sa dali zlákať na akciu svojho nemeckého zamestnávateľa Bora-Hansgrohe, ktorý bude každý štvrtok ponúkať fanúšikom hodinovú virtuálnu jazdu spoločne s pretekármi tohto tímu. A 7. mája od 13.00 h čaká takáto hodinovka prostredníctvom aplikácie Zwift práve bratov Saganovcov.

„Snívate o jazde s hviezdami profesionálnej cyklistiky? Teraz to môžete urobiť bezpečne z pohodlia vášho domova tak, že sa každý štvrtok od 13.00 SEČ pripojíte k spoločenskej jazde tímu Bora-Hansgrohe na Zwifte. Každý týždeň povedú jazdu dvaja naši jazdci, pôjde o zábavnú hodinovku šliapania do pedálov. Neskôr sa môžeme pozrieť na intenzívnejšie tréningy. Zostaňte v spojení, pretože každý týždeň môže priniesť niečo nové,“ píše sa v návode pre záujemcov, ktorý zverejnila Bora-Hansgrohe na svojom facebookovom účte.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Juraj SaganPeter Sagan