Video: Vonnovú čakalo doma netradičné privítanie, od partnera dostala balóny a tortu v tvare kozy

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Lindsey Vonn, P. K. Subban
Americkú lyžiarku Lindsey Vonnovú privítal jej životný partner hokejista P. K. Subban po návrate z majstrovstiev sveta vo Švédsku tortou v tvare kozy, ktorá má symbolizovať heslo Greatest Of All Time = GOAT, čo znamená koza. 13. február 2019 Reprofoto: twitter.com - koláž WBN

NASHVILLE 13. februára (WebNoviny.sk) – Americkú lyžiarku Lindsey Vonnovú privítal jej životný partner hokejista P. K. Subban po návrate z majstrovstiev sveta vo Švédsku, na ktorých definitívne ukončila svoju úspešnú kariéru, trochu netradične.

Najlepšia zjazdárka histórie

Tridsaťštyriročnú Vonovú po 18-hodinovom presune po príchode domov čakali balóny s nápisom „Officially ReTiRed“ (v preklade: Oficiálne v športovom dôchodku) a torta v tvare kozy na krku s medailami, vedľa ktorej boli lyže a ružové lyžiarske palice.

Vonnová patrí medzi najlepšie zjazdárky histórie – v anglickom origináli „Greatest Of All Time“, skrátene GOAT (v preklade z angličtiny koza). Práve preto dostala tortu v tvare kozy.

Zdravotné problémy s kolenami

Lindsey Vonnová oficiálne ukončila súťažnú kariéru v nedeľu ziskom bronzu v zjazde na MS v Aare, dôvodom sú dlhotrvajúce zdravotné problémy s kolenami. Obranca Nashvillu Predators z NHL prekvapil svoju partnerku aj plyšákom kozy, hračku umiestnil na posteľ v spálni.

O všetkom informoval hokejista prostredníctvom videa na twitteri.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Lindsey VonnováP. K. Subban