Damir Kreilach, Albert Rusnák, Aaron Herrera, Jefferson Savarino, MLS, Real Salt Lake, Vancouver Whitecaps
Damir Kreilach sa so spoluhráčmi Albertom Rusnákom, Aaronom Herrerom, Jeffersonom Savarinom teší zo svojho gólu, ktorým rozhodol o triumfe Realu Salt Lake nad Vancouverom Whitecaps v poslednom kole základnej časti Major League Soccer (MLS). Vancouver, 6. október 2019. Foto: Darryl Dyck/The Canadian Press via AP.

Futbalisti Minnesoty United prehrali v záverečnom 34. kole základnej časti Major League Soccer (MLS) v Seattli (0:1).

Slovenský futbalista Ján Greguš odohrali v drese hostí 70 minút. Jeho Minnesota sa v play-off stretne s tímom Los Angeles Galaxy.

Real Salt Lake v zostave s dalším Slovákom Albertom Rusnákom zvíťazil na trávniku Vancouveru Whitecaps 1:0 a zabezpečili si výhodu domáceho prostredia v 1. kole play-off.

Rusnák odohral v útoku Salt Lake 84 minút. V konečnej tabuľke Západnej konferencie MLS patrí Realu Salt Lake tretia priečka, ich súperom vo vyraďovacej časti bude Portland Timbers.