Hokejisti Slovana doma prehrali s Novosibirskom
Zľava: Hráči Novosibirsku Dmitrij Kugryšev, Jarno Koskiranta a Jonas Enlund počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) medzi HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk. Bratislava, 30. október 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

MOSKVA 17. marca (WEBNOVINY) – Hráči tímov Ak Bars Kazaň, Sibir Novosibirsk a CSKA Moskva sú už len jedno víťazstvo od postupu do finále konferencií v rámci play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL).

Všetky spomenuté mužstvá v utorok uspeli u súperov. Kazaň zdolala Omsk 3:1 a rovnaký je aj stav série v prospech Ak Bars. Novosibirsk si poradil s domácim mužstvom Metallurg Magnitogorsk 3:2 po predĺžení, už v 22. sekunde nadstaveného času duel ukončil Renat Mamašev.

Triumf CSKA Moskva 3:0 na ľade Jokeritu Helsinki zariadil dvoma presnými zásahmi Simon Hjalmarsson.

Výsledky utorkových stretnutí semifinále konferencií v rámci play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (hrá sa na štyri víťazstvá):

VÝCHODNÁ KONFERENCIA:

Avangard Omsk – Ak Bars Kazaň 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) – stav série: 1:3

Góly: 59. Semionov – 2. Gluchov, 28. S. Kosticyn, 32. Zacharčuk

Metallurg Magnitogorsk – Sibir Novosibirsk 2:3 po predĺžení (1:2, 1:0, 0:0 – 0:1) – stav série: 1:3

Góly: 19. a 37. Zaripov – 2. Kugryšev, 17. Hersley, 61. Mamašev