Video: Batman v San Antoniu spacifikoval živého netopiera

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Batman
Na spacifikovanie vydeseného cicavca sa podujal domáci maskot Kojot v štýlovom kostýme Batmana a so sieťkou v ruke. Foto: print screen YouTube/NBA

SAN ANTONIO 29. decembra (WebNoviny.sk) – Že hala AT&T Center priťahuje faunu, je v basketbalovej NBA vec dávno známa. Domovský stánok San Antonia mal v pondelok opäť návštevníka zo zvieracej ríše, pre ktorého museli vyprázdniť časť hľadiska a posunúť začiatok zápasu proti Minnesote. Znova išlo o netopiera, ale tentoraz ho už nechytala holými rukami domáca hviezda Manu Ginóbili ako 1. novembra 2009, keď poletoval nad ihriskom.

Hráči teraz počas rozcvičky dostali pokyn vrátiť sa do šatní. Na spacifikovanie vydeseného cicavca sa podujal domáci maskot Kojot v štýlovom kostýme Batmana a so sieťkou v ruke. Úspešne. „Netopiere z času na čas vletia do haly, ale len zriedka počas zápasov,“ uviedli predstavitelia texaského klubu. V máji 2014 čakal v AT&T Center na basketbalistov Portlandu pred semifinále play-off Západnej konferencie v šatni 120 cm dlhý štrkáč, objavil ho krídelník Thomas Robinson. Informácie sú z webu ESPN.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Viac k osobe Manu Ginobili
Firmy a inštitúcie WBN