V KHL bodovali dvaja Slováci, gólovo sa presadil Záborský

Khl_hokej
Tomáš Záborský (vpravo) sa raduje z gólu v sieti Jugry Chanty-Mansijsk so spoluhráčom Alexandrom Perežogynom. Foto: hawk.ru

MOSKVA 25. novembra (WEBNOVINY) – V nedeľňajších stretnutiach Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa bodovo presadili dvaja slovenskí útočníci.

Tomáš Záborský pomohol gólom z trestného strieľania k víťazstvu svojmu tímu Avangard Omsk na ľade Traktora Čeľabinsk 6:4.

Rastislav Špirko asistoval pri prvom presnom zásahu Avtomobilistu Jekaterinburg v zápase proti Barysu Astana (4:5 po predĺžení).

V dueli Neftechimiku Nižnekamsk proti Spartaku Moskva sa nepresadil ani jeden zo Slovákov v drese hostí, ktorí prehrali 1:2. Ján Laco v bránke Donbassu Doneck Ján Laco nezabránil nezdaru svojho tímu na ľade AK Bars Kazaň (4:6).

Výsledky nedeľňajších stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):

Traktor Čeľabinsk – Avangard Omsk 4:6 (1:1, 2:2, 1:3) – Tomáš Záborský (Omsk) 1+0

Avtomobilist Jekaterinburg – Barys Astana 4:5 po predĺžení (1:1, 2:3, 1:0 – 0:1) – Rastislav Špirko (Jekaterinburg) 0+1

Metallurg Magnitogorsk – Jugra Chanty-Mansijsk 1:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0 – 0:1)

Salavat Julajev Ufa – Dinamo Riga 7:3 (1:0, 5:2, 1:1)

Neftechimik Nižnekamsk – Spartak Moskva 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

AK Bars Kazaň – Donbass Doneck 6:4 (2:1, 3:1, 1:2) – Ján Laco (Doneck) mal 14 úspešných zákrokov proti 20 strelám

Severstaľ Čerepovec – Dinamo Minsk 4:3 po sam. nájazdoch (0:0, 1:1, 2:2 – 0:0, 1:0)

SKA Petrohrad – Viťaz Čechov 4:3 (0:1, 0:1, 4:1)