Turecký boxer sa najprv pokúsil o samovraždu, keď mu to nevyšlo, dobodal svoju priateľku na smrť

Murder
Turecký boxer dobodal ma smrť ženu Foto: Getty images

Partnerská hádka v tureckom meste Muglu na juhozápade krajiny sa skončila tragicky. Boxer Selim Ahmet Kemaloglu kuchynským nožom niekoľkokrát bodol svoju 25-ročnú priateľku Zeynepu Senpinarovú a tá zraneniam podľahla. Údajne ho chcela nechať. O rok starší pästiar sa potom pokúsil o samovraždu, ale nevydarila sa mu.

Priateľku dobodal na smrť

Podľa tureckých médií Kemaloglu neskôr sám zavolal záchranku, ale svojej expartnerke už nepomohli. Najmä rany v oblasti hrudníka neboli zlučiteľné so životom.

Podľa Daily Star dvojica spolu bývala v byte počas koronavírusovej krízy a často sa hádala.

Turecké médiá tvrdia, že sa mali rozísť už pred mesiacom, ale Kemaloglu sa chcel naďalej stretávať.

Boxer sa lieči z bodných rán

Boxera a zároveň vraha previezli na jednotku intenzívnej starostlivosti vo Fakultnej nemocnici Univerzity Sitkiho Kocmana, kde ho liečia z bodných rán, ktoré si sám spôsobil.

Oficiálne bol už zatknutý políciou. Tá ho konfrontovala už pred dvoma týždňami, ale vtedy bolo vyšetrovanie voči nemu pozastavené.

Domáce násilie na ženách je v Turecku čoraz väčší problém. Podľa údajov platformy „Chceme zastaviť vraždy na ženách“ bolo v minulom roku v krajine polmesiaca zavraždených až 440 žien. Až vo štvrtine prípadov boli vrahmi bývalí partneri.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Selim Ahmet Kemaloglu