Test určil víťaza v kategórii mobilná aplikácia pre tipérov

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
foto: Niké
Bratislava, 12.10.2017 ( WBN/PR ) – Aj vy patríte k Slovákom, ktorí si sledovanie napínavých športových prenosov radi „okorenia“ nejakou tou stávkou? Najprístupnejšou cestou je tipovanie cez mobilné aplikácie. Najnovší odborný test odhalil, ktorá z nich je na Slovensku jednotkou.

Test uskutočnil v uplynulých dňoch známy technologický portál Živé.sk. Porovnávaniu podrobil aplikácie troch popredných slovenských stávkových spoločností – Niké, Fortuna a Tipsport. Kým na 2. a 3. mieste boli rozdiely minimálne, víťazom sa stala aplikácia od Niké, čím obhájila víťazstvo v podobnom teste spred dvoch rokov. A čím teda Niké svoju konkurenciu predčila?

Viac o víťaznej aplikácii Niké sa dočítate tu.

Testeri zo Živé.sk ocenili prehľadnosť, intuitívnosť jej ovládania, a predovšetkým rýchlosť aplikácie Niké. Vyzdvihli aj bezpečnostné prvky tejto aplikácie, ako je prihlásenie odtlačkom prsta, ale aj štýlové a hravé funkcionality. V aplikácii Niké nájdete kompletnú ponuku tipovania, odborné analýzy a okrem toho si môžete zahrať aj obľúbené virtuálne hry či vyskúšať Šejker. Jednoduchým zatrasením mobilu si v Šejkri dokážu aj menej skúsení tipéri namiešať taký koktejl tipov, ktorý má šancu na úspech. Z testu vyšla aplikácia Niké ako najprepracovanejšia a naďalej tak kraľuje na tróne aplikácií pre tipérov na Slovensku.

Najlepšia mobilná aplikácia je k dispozícii pre Apple aj Android úplne zadarmo. Stiahnuť si ju môžete tu.

 

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Nike