Študenti a učitelia v 101 Drogerie nakupujú lacnejšie

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
112023 101 drogerie banner isic itic karta do tlacovej spravy_pano 1280x840_150dpi.jpg
Foto: 101 Drogerie

Spoločnosť 101 Drogerie je najväčšou sieťou drogérií na Slovensku a chce byť pre svojich zákazníkov voľbou číslo jeden. V októbri zaviedla pre žiakov, študentov aj učiteľov 5 % zľavu na celý nákup.

Od októbra 2023 môže každý držiteľ karty ISIC, ITIC alebo EURO26 využiť zľavu 5 % na celý svoj nákup vo všetkých 241 predajniach 101 Drogerie po celom Slovensku.

Využiť túto zľavu je jednoduché. Stačí pri nákupe naskenovať kartu ISIC, ITIC alebo EURO26. Pokladničný systém automaticky zistí platnosť karty a následne aplikuje zľavu 5 % na celý nákup. Na akciové produkty sa zľava nevzťahuje. Držiteľ karty môže kartu využívať neobmedzene na ľubovoľný počet nákupov.

„Vážime si všetkých našich zákazníkov, radi si s nimi budujeme vzťah cez ústretové kroky a zároveň intenzívne vnímame negatívny vplyv inflácie na rodinné financie. Aj preto sme sa rozhodli zaviesť v našej sieti predajní plošné zľavy pre žiakov, študentov a učiteľov po predložení kariet ISIC, ITIC alebo EURO26. Veríme, že naši zákazníci túto novinku ocenia a budú ju s radosťou využívať“, doplnil výkonný riaditeľ spoločnosti Matej Krajčík.

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie 101 Drogerie