Slovensko na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu Brno 2021

Banner msv.jpg
Foto: SARIO

Navštívte národnú expozíciu SR GOOD IDEA SLOVAKIA na MSV Brno 2021 a staňte sa na chvíľu jeho súčasťou v atmosfére najvýznamnejšieho priemyslového medzinárodného veľtrhu v strednej Európe! 

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) organizuje národnú expozíciu Slovenska na 62. ročníku Medzinárodného strojárskeho veľtrhu MSV Brno 2021, ktorý sa koná 8. – 12. novembra 2021. Hlavnou témou MSV Brno 2021 je Priemysel 4.0 a digitálna továreň, t. j. digitalizácia výroby a inovácie vo výrobe. Medzi ďalšie významné témy patrí cirkulárna ekonomika, udržateľný rozvoj a jeho adaptácia priemyslom.

Účasť inovatívnych a úspešných slovenských spoločností na MSV Brno 2021

Veľtrhu sa zúčastní 44 spoločností zo Slovenska. Prostredníctvom podpory Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky a Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu sa pod značkou  GOOD IDEA SLOVAKIA predstaví v spoločnej národnej expozícii 24 podnikateľských subjektov a inštitúcií z oblasti strojárstva, automatizácie, robotiky, elektrotechniky, R&D, IKT aj služieb.

Prvú časť národnej expozície bude prezentovať 18 slovenských malých a stredných podnikov, ktorých účasť je realizovaná prostredníctvom národného projektu Podpora internacionalizácie MSP spolufinancovaná z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra. Druhá časť národnej expozície je určená pre 6 inovatívnych a úspešných slovenských spoločností a inštitúcií s podporou zo zdrojov štátneho rozpočtu SR prostredníctvom Ministerstva hospodárstva SR.

Msv brno 2018 2.jpg
Foto: SARIO

Networking a konzultácie v rámci národnej expozície pre návštevníkov

Pre návštevníkov slovenskej národnej expozície (stánok číslo 161 a 162, v pavilóne V) sa bude každý deň od 15:00 konať neformálny networking so zástupcami agentúry SARIO a 24 slovenských spoločností z oblastí strojárskeho, elektrotechnického, hutníckeho či automobilového priemyslu. Zástupcovia agentúry SARIO návštevníkov oboznámia na mieste aj s poskytovanými službami agentúry, možnosťami podpory slovenských firiem a tiež vysvetlia, ako sa firmy môžu stať súčasťou národných expozícií SR na ďalších medzinárodných veľtrhoch. Prvých 20 zaregistrovaných získa vstup na MSV Brno od agentúry SARIO.

Viac informácii na veltrhy@sario.sk.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie SARIO Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu