Slovan odchádza na prvý trip KHL aj s Meszárošom, do prvých duelov v Rusku nezasiahne

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Andrej Meszároš.
Andrej Meszároš v drese HC Slovan Bratislava. Foto: archívne, SITA/Marek Mrviš.

BRATISLAVA 22. augusta (WebNoviny.sk) – Hokejový Slovan Bratislava cestuje na úvodný výjazd za súpermi v Kontinentálnej hokejovej lige 2017/2018 s 27-členným hráčskym kádrom. Do Ruska sa vyberú dvaja brankári, desať obrancov a pätnásť útočníkov.

V tíme nechýba ani kapitán Andrej Meszároš, ten však bude iba trénovať a do duelov v Petrohrade, Jaroslavli a proti Dinamu Moskva nezasiahne. Spomedzi brankárov zostáva doma Jaroslav Janus.

Pvý duel absolvujú „belasí“ v stredu 23. augusta o 18.30 h SELČ na ľade SKA Petrohrad, obhajcu Gagarinovho pohára. O dva dni neskôr sa bratislavský klub predstaví v Jaroslavli proti miestnemu Lokomotivu (18.00 h SELČ) a v nedeľu 27. augusta na ľade Dinama Moskva. Prvý domáci súboj čaká na Slovan v stredu 30. augusta, od 19.00 h v ňom privítajú bieloruské Dinamo Minsk.

Káder HC Slovan Bratislava na prvý tohtosezónny výjazd za súpermi v KHL: 

Marek Mazanec, Jakub Štěpánek – Patrik Bačik, Cam Barker, Tomáš Voráček, Nick Ebert, Tomáš Hedera, Lukáš Kozák, Andrej Meszároš, Tommi Taimi, Tomáš Černý, Ivan Švarný – Jan Buchtele, Marek Viedenský, Colby Genoway, Michal Hlinka, Tomáš Hrnka, Marek Hecl, Lukáš Kašpar, Juraj Mikúš, Teemu Ramstedt, Michal Řepík, Boris Sádecký, Pavol Skalický, Marek Sloboda, Radek Smoleňák, Andrej Šťastný

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Andrej MeszárošAndrej ŠťastnýCam BarkerIvan ŠvarnýJan BuchteleJaroslav JanusJuraj MikušLukáš KašparLukáš KozákMarek mazanecMarek ViedenskýMichal HlinkaMichal ŘepíkPavol SkalickýRadek SmoleňákTomáš Hrnka
Firmy a inštitúcie HC Slovan Bratislava