Premiéra Fica sprevádza nová žena, nafotila pikantné fotky

Smer oslavoval MDŽ v Zlatých Moravciach
Predseda strany Smer-SD a predseda vlády SR Robert Fico počas podujatia pri príležitosti osláv Medzinárodného dňa žien (MDŽ) v Zlatých Moravciach organizovaných politickou stranou Smer-SD. Zlaté Moravce, 28. február 2015. Foto: SITA/Martin Havran

BRATISLAVA 3. marca (WEBNOVINY) – V spoločnosti premiéra Roberta Fica sa objavuje nová žena. V pondelok na ňu upozornil Denník N. Mladá bruneta sprevádzala Fica počas jeho návštevy v bývalom VOP Trenčín.

Portálu Najky.sk sa podarilo zistiť jej totožnosť, údajne má ísť o 27-ročnú Máriu Troškovú, ktorá sa v minulosti objavila na pikantných fotkách. Študovala na Vysokej škole manažmentu v Trenčíne a v roku 2007 bola finalistkou Miss Universe. V súčasnosti je údajne Ficovou asistentkou.

V rozhovore, ktorý v minulosti poskytla pre Brejk.sk uviedla, že má ambície dostať sa do médií a začínala s podnikaním v rodnom meste. V marci minulého roka však dostala prácu asistentky smeráckeho poslanca Národnej rady Viliama Jasoňa.

„Za prácu podľa zmluvy mala dostávať 900 eur mesačne,“ píšu Najky a dodávajú, že náplňou jej práce bola napríklad príprava podkladov pre poslanecké návrhy zákonov, organizovanie pracovného programu poslanca, príprava materiálov pre mediálnu propagáciu či vybavovanie korešpondencie.

Vzhľadom na vulgaritu a nekorektnosť mnohých príspevkov k tejto téme nie je možné k článku pridávať komentáre.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Robert Fico
Firmy a inštitúcie WBN