Poďakujte svojej superkolegyni

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať

BRATISLAVA 27. januára (WBN/PR) – Dokáže vaša kolegyňa opraviť kopírku pohľadom? Robí najlepšie prezentácie v PowerPointe? Nosí úžasné domáce koláčiky každý pondelok? Vždy je na ňu spoľahnutie? Rozprúdi každú zábavu? Má iné superschopnosti? Poďakujte jej! Od 1. februára ju môžete nominovať do celoslovenskej súťaže Superkolegyňa roka, ktorú už druhým rokom organizuje slovenská spoločnosť Tripsy s.r.o.

Druhý ročník celoslovenskej súťaže

Obľúbená celoslovenská súťaž je späť. Začína 1. februára. Légiu hrdinov ako sú Superman, Batman, Spiderman, Ironman prichádza rozšíriť ďalší člen. Tentoraz je to žena, ktorá dokáže nemožné alebo takmer nemožné. Dobre sa obzrite okolo seba. Určite na svojom pracovisku nájdete množstvo kolegýň, ktoré majú super vlastnosti a schopnosti. „Kľúčovou myšlienkou súťaže je poďakovať sa kolegyniam, vzdať hold ženám na pracoviskách. Naša spoločnosť rodinného charakteru vždy podporovala idey, ktoré nie sú úplne v popredí spoločenského záujmu. Dlhodobo napríklad zamestnávame hendikepovaných ľudí, deti z detských domovov aj sociálne slabších. V duchu mena firmy finančne pomáhame aj združeniu OZ Pes v núdzi. Myslíme si, že ženy – kolegyne si zaslúžia našu pozornosť častejšie ako iba počas MDŽ alebo na Deň matiek. Žena superkolegyňa zvláda nielen svoje pracovné povinnosti, ale pomáha aj iným a pritom je zároveň matkou a manželkou,“ vysvetľuje Martin Majerník, prevádzkový riaditeľ spoločnosti TRIPSY, s.r.o., ktorá podniká s kancelárskymi potrebami už vyše 10 rokov a je vyhlasovateľom súťaže.

Ocenenie pre kolegyňu roka

Do prvého ročníka sa zapojil veľký počet súťažiacich. M. Majerník: „Superkolegyňa je na Slovensku ojedinelý a prestížny projekt nielen svojím rozsahom, ale aj hodnotnými výhrami. Každá nominovaná kolegyňa od nás navyše dostane diplom, aby mohla v rámci pracoviska alebo verejne na sociálnych sieťach ukázať, že ju jej kolegovia a kolegyne považujú za skvelého človeka.“

Nominujte svoju superkolegyňu

Mechanizmus súťaže je pomerne jednoduchý. „Ak si myslíte, že práve vaša kolegyňa si zaslúži vyhrať, nominujte ju od 1. februára prostredníctvom webu www.superkolegyna.sk. Následne nominovanej žene príde e-mailom notifikácia, čiže bude vedieť o tom, že je v hre a musí svoju účasť sama potvrdiť. „Zaujímavé je, že superkolegyne sú často tak super a tak skromné, že sa hanbia potvrdiť svoju účasť. Podporte ich, aby sa zapojili. Hlasovanie prebehne na webovej stránke s podmienkou zdieľania nominácie na facebookovej stránke súťažiacich. Hlavnú výhru získava superkolegyňa s najvyšším počtom „lajkov“,“ uvádza M. Majerník.

Kontakt:

www.tripsy.sk

TRIPSY s.r.o.

Šamorínska 4152

903 01 Senec

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať