Peek & Cloppenburg otvoril svoju najnovšiu predajňu na Slovensku

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Pc_1.jpg
Foto: Peek & Cloppenburg

Nemecký obchodník s módou Peek & Cloppenburg otvoril svoju najnovšiu predajňu na Slovensku v novootvorenom nákupnom centre Nivy. Na ploche viac ako 3 400 m2 spoločnosť ponúka populárne medzinárodné, ako aj exkluzívne značky. Peek & Cloppenburg, ktorý prezentuje najnovšie trendy, je na slovenskom trhu známy už takmer 17 rokov a pýšiť sa môže už v poradí štvrtou predajňou.

Peek & Cloppenburg je rodinný maloobchodný predajca módy so sídlom v Düsseldorfe a vo Viedni. Už viac ako 120 rokov spoločnosť predstavuje synonymum zmyslu pre štýl a kvalitu, preto je jej hlavným cieľom neustále pozorne načúvať potrebám a prianiam svojich zákazníkov, prezentovať najnovšie trendy, značky či exkluzívne kolekcie dizajnérov. Zákazníci to môžu vnímať v každej z vyše 140 predajní v 15 krajinách po celej Európe, ku ktorým teraz pribudla aj štvrtá bratislavská predajňa v Nivy centrum. Peek & Cloppenburg vo svojom štýlovom a priestrannom nákupom prostredí ponúka široký výber produktov a značiek. Svoj sortiment starostlivo vyberá, preto v portfóliu ponúka oblečenie na voľný čas, biznisové ako aj formálne príležitosti.

Pc_2.jpg
Foto: Peek & Cloppenburg

„V novom obchode o rozlohe takmer 3 500 m2 nájdete pod jednou strechou množstvo  módnych značiek. Našim hlavným cieľom je prinášať zákazníkom deň čo deň rôzne štýly oblečenia na každú príležitosť, čo dosahujeme starostlivo koordinovaným sortimentom, ktorý okrem medzinárodných mien zahŕňa aj exkluzívne, veľmi obľúbené, značky. Pre ešte atraktívnejší zážitok z nakupovania sa nový obchod predstavuje v novom koncepte. Ten je jasne rozdelený na pánske a dámske poschodie. Nové usporiadanie má našim zákazníkom poskytnúť optimálnu orientáciu a inšpirovať ich rozmanitosťou ponúkaných produktov. Ďalšou novinkou je časť venovaná športu a voľnočasovým aktivitám pre mladšiu cieľovú skupinu. Športová móda vhodná na každý deň je absolútnym trendom a sme radi, že sme ju mohli ponúknuť našim zákazníkom na Slovensku,“ hovorí Paul Pörtner, riaditeľ Retail Managementu v Peek & Cloppenburg, zodpovedný za rakúsky a východoeurópsky trh.

Do portfólia Peek & Cloppenburg patria značky všetkých segmentov módy i cenových úrovní, ako aj tie exkluzívne, napríklad Jake*s, REVIEW, Christian Berg, Montego a MCNEAL. K dispozícií sú na našom trhu tiež dobre známe značky ako Tommy Hilfiger, Boss Black, Tom Tailor, Guess či Marc Cain.

Pc_3.jpg
Foto: Peek & Cloppenburg

Expanzia spoločnosti sa začala v sedemdesiatych rokoch minulého storočia, dnes sa Peek & Cloppenburg nachádza už v 15 krajinách vrátane Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska, Poľska, Chorvátska, Českej republiky, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Rumunska, Slovinska, Slovenska, Bulharska a od roku 2020 aj Srbska. „Celkovo sme s rozvojom podnikania na Slovensku spokojní a teší nás, že môžeme zákazníkom ponúknuť obľúbené značky vo štvrtom obchode Peek & Cloppenburg v hlavnom meste. Na rozdiel od iných predajní, má náš zákazník v Bratislave k dispozícii široký sortiment produktov čo sa štýlu, ale aj cenovej hladiny týka. Zvlášť v týchto ťažkých časoch sa pozeráme dopredu a naďalej veríme v predaj v kamenných predajniach. Veríme rovnako aj v silu slovenského trhu i regiónu a budeme pokračovať v rozširovaní siete obchodov,“ dodáva Paul Pörtner.

Nová predajňa otvorila svoje brány vo štvrtok 21. októbra. Zákazníci sa počas otváracieho víkendu môžu tešiť na štyri dni módneho neba sprevádzaného rôznymi zľavami a aktivitami.

Pc_4.jpg
Foto: Peek & Cloppenburg

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať Diskusia
Firmy a inštitúcie Peek & Cloppenburg