Laurent Koscielny, Arsenal
Laurent Koscielny v drese londýnskeho Arsenalu.Foto: archívne, SITA/AP.
Laurent Koscielny (vpravo).Foto: SITA/AP
Francúzi Laurent Koscielny a Samuel Umtiti v súboji s portugalským futbalistom Cristianom Ronaldom počas finálového zápasu na majstrovstvách Európy. Paríž, 10. júl 2016.Foto: SITA/AP
Francúz Laurent Koscielny, v súboji s portugalským futbalistom Nanim počas finálového zápasu na majstrovstvách Európy. Paríž, 10. júl 2016.Foto: SITA/AP
Francúzsky futbalista Laurent Koscielny v súboji s Nemcom Julianom Draxlerom počas semifinálového zápasu na majstrovstvách Európy. Marseille, 7. júl 2016.Foto: SITA/AP
Laurent Koscielny z Arsenalu Londýn (uprostred) v súboji o loptu s Kurtom Zoumom (vľavo) a Garym Cahillom z FC Chelsea počas zápasu anglickej Premier League. Londýn, 19. september 2015.Foto: SITA/AP
Francúzi Patrice Evra (3) a Laurent Koscielny v súboji s nigérijským futbalistom Victorom Mosesom počas pondelňajšieho osemfinálového zápasu na svetovom šampionáte v Brazílii.Foto: SITA/AP
Francúz Laurent Koscielny v súboji s ekvádorským futbalistom Cristhianom Noboaom počas stredajšieho zápasu E-skupiny na svetovom šampionáte v Brazílii.Foto: SITA/AP
Hráč Arsenalu Laurent Koscielny (vpredu).Foto: SITA/AP
Futbalisti londýnskeho Arsenalu zvíťazili v 4. kole Anglického ligového pohára na ihrisku Readingu "divokým" výsledkom 7:5 po predĺžení. Zverenci trénera Arséna Wengera prehrávali po prvom polčase 1:4 a vyrovnať na 4:4 sa im podarilo vďaka presnému zásahu Thea Walcotta v piatej minúte nadstaveného času druhého polčasu. Arsenal v 88. min prehrával 2:4, potom sa však strelecky presadil Laurent Koscielny a Theo Walcott v infarktovom závere zariadil predĺženie. V ňom najprv v 103. min skóroval Marouane Chamakh, o 13 minút neskôr však na 5:5 vyrovnaFoto: SITA/AP Photo/Kirsty Wigglesworth
Francúz Laurent Koscielny sa snaží zablokovať prihrávku Andresa Iniestu (6) vo štvrťfinálovom zápase na majstrovstvách Európy vo futbale.Foto: SITA/AP
Zľava: Thomas Vermaelen a Laurent Koscielny z Arsenalu sa snažia vybojovať loptu od hráča FC Chelsea Johna Terryho. 21. apríl 2012.Foto: SITA/AP Sang Tan
Laurent KoscielnyFoto: SITA/AP
Laurent Koscielny (vpravo)Foto: SITA/AP