Brankár Anton Chudobin a Jamie Benn (obaja Dallas Stars) sledujú odrazený puk počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Anton Chudobin (Dallas Stars) zastavil strelu Ondreja Paláta (Tampa Bay Lightning) za účasti Mira Heiskanena (Dallas Stars) počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 2:3 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” na 3:2. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Brankár Anton Chudobin (Dallas Stars) chytá strelu počas piateho finále NHL, v ktorom "hviezdy" zvíťazili 3:2 po predĺžení a v sérii hranej na štyri víťazné znížili náskok “bleskov” 2:3. Edmonton (Rogers Place), 27. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Brankár Anton Chudobin (Dallas Stars) počas hymny pred štvrtým finálovým zápasom NHL, v ktorom Tampa Bay Lightning zvíťazila 5:4 po predĺžení. Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Brankár Anton Chudobin (Dallas Stars) po tom, čo ho vo štvrtom zápase NHL prekonal Brayden Point (Tampa Bay Lightning). Edmonton (Rogers Place), 25. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Zákrok brankára Antona Chudobina (Dallas Stars) počas tretieho finálového zápasu NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:2 a ujali sa vedenia v sérii 2:1. Edmonton (Rogers Place), 23. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Kanonier Nikita Kučerov (Tampa Bay Lightning) prekonáva brankára Antona Chudobina (Dallas Stars) počas tretieho finálového zápasu NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 5:2. Edmonton (Rogers Place), 23. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Zákrok brankára Antona Chudobina (Dallas Stars) po zakončení Pata Maroona (Tampa Bay Lightning) počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 3:2. Edmonton (Rogers Place), 21. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Útočník Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning) sa snaží prekonať brankára Antona Chudobina (Dallas Stars) počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 3:2. Edmonton (Rogers Place), 21. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Zákrok brankára Antona Chudobina (Dallas Stars) po zakončení Pat Maroona (Tampa Bay Lightning) počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom "blesky" zvíťazili 3:2. Edmonton (Rogers Place), 21. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Anthony Cirelli (Tampa Bay Lightning) sa teší z gólu svojho tímu počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom "blesky" zdolali Dallas Stars 3:2. Edmonton (Rogers Place), 21. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Zákrok brankára Antona Chudobina (Dallas Stars) počas prvého zápasu finále NHL, v ktorom jeho tím zdolal Tampu Bay Lightning 4:1. Edmonon, 19. september 2020.Foto: Jason Franson/The Canadian Press via AP.
Anton Chudobin, Dallas Stars
Ruský brankár tímu Dallas Stars Anton Chudobin v akcii počas zápasu finále play-off Západnej konferencie NHL proti Vegas Golden Knights. Edmonton, 12. september 2020Jason Franson/The Canadian Press/AP