Obrazom: Boston vyrovnal sériu po góle v predĺžení

Chicago - Boston 1:2 po predĺžení
Zľava: Obranca Bostonu Bruins Andrew Ference (21) a útočník Chicaga Blackhawks Andrew Shaw (65) počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom "medvede" zvíťazili na ľade súpera 2:1 po predĺžení. Foto: SITA/AP

CHICAGO 16. júna (WEBNOVINY) – Finálová séria NHL medzi Chicagom Blackhawks a Bostonom Bruins je po dvoch zápasoch vyrovnaná. Aj v druhom stretnutí však muselo o víťazovi rozhodnúť predĺženie, pretože v riadnom hracom čase sa zápas skončil nerozhodne 1:1. Víťazný gól strelil v 74. minúte útočník „medveďov“ Daniel Paille.

Viac o zápase sa dočítate —-> v tomto článku

Zaujímavosti po druhom finále hokejového Stanleyho pohára si môžete pozrieť —- v tomto článku

Obrazom: Druhý finálový zápas NHL

Socha basketbalistu Michaela Jordana pred halou United Center v Chicago oblečené v drese Blackhawks pred druhým finálovým zápasom NHL, v ktorom domáci tím prehral s Bostonom 1:2 po predĺžení. Foto: SITA/AP

Český obranca Chicaga Michal Rozsíval (32) v súboji s útočníkom Bostonu Shawnom Thorntonom (22) počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom "medvede" zvíťazili 2:1 po predĺžení. Foto: SITA/AP
Slovenský obranca Zdeno Chára v diskusii s hlavným rozhodcom Wesom McCauleym počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom jeho tím zvíťazil na ľade Chicaga 2:1 po predĺžení. Foto: SITA/AP
Hokejista Bostonu Nathan Horton (18) v súboji s útočníkom Chicaga Patrickom Sharpom počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom Blackhawks prehrali na domácom ľade s "medveďmi" 1:2 po predĺžení. Foto: SITA/AP
Súboj na vhadzovaní medzi Jonathanom Toewsom (19) a Patriceom Bergeronom (37) počas druhého finálového zápasu NHL, v ktorom Boston vyhral na ľade Chicaga 2:1 po predĺžení. Foto: SITA/AP