Na trhu je nový „kočkolap“ tabletka na erekciu bez predpisu!

Ejoy

BRATISLAVA 15. augusta 2016 (WBN/PR) – Sebavedomí muži majú u žien najväčší úspech – to potvrdzujú opakované sociologické výskumy, experimenty a štatistiky. S problematickou erekciou ale sebavedomie klesá.

Kto si myslí, že nezáživný sexuálny život majú len starí dôchodcovia alebo muži po 50ke, ten sa veľmi mýli. Niekoľko tisíc mužov aj vo veku okolo 30 či 40 rokov by o tom vedelo hovoriť. Ak zlyhá ich mužská pýcha v ten najnevhodnejší moment, je to ako bodnutie odzadu.

Súčasná moderná medicína a farmaceutické spoločnosti sa snažia už niekoľko desaťročí vyriešiť tento problém, no vždy to má nejaké to svoje „ale“ – napríklad nutnosť lekárskeho vyšetrenia a predpisu, veľa vedľajších efektov, prípadne vysokú cenu.

Raz a navždy poriadok s neposlušnou erekciou

Najviac problémov s nekvalitnou erekciou je spôsobených buď nedostatočným prekrvením penisu, alebo s nedostatočnou hladinou hormónov, najčastejšie typického mužského hormónu testosterón. Medzi faktory, ktoré sú síce v menšine, ale majú rovnako významný vplyv, patrí aj stres a únava, čiže problémy životného štýlu a nervového charakteru.

Odpoveďou na všetky tieto príčiny je práve najnovšia tabletka určená na erekciu – eJoy®. Táto tabletka k nám prichádza z náročných západných trhov, kde muži vyžadujú absolútnu spoľahlivosť, rýchly nástup účinku a bezproblémové užívanie. Všetky tieto nároky eJoy® s prehľadom napĺňa a tak sa rozhodla spoločnosť Pharmatico Ltd. z Londýna, že začne svoju expanziu aj na nové trhy v Európe – a tak sa dostáva aj k nám.

Žiadne vedľajšie efekty a žiadne recepty

Žiaden strach, zloženie je prírodné a tak na rozdiel od umelých a chemicky pripravovaných farmaceutík s množstvom vedľajších účinkov, nie je nutné mať obavy napríklad o predávkovanie alebo vplyv na iné stránky bežného života. Tabletka obsahuje výťažky a extrakty bylín, ktoré poznali už staroveké civilizácie a ktoré ich využívali práve pre ich pozitívne účinky na plodnosť mužov aj žien.

eJoy® obsahuje zložky nasledujúcich bylín alebo látok:

– Saw Palmetto

– Tribulus Terrestris

– L-Citrulín

– L-Arginín

– Maca

Výhodou je, že tabletka neprináša so sebou žiadne vedľajšie účinky, ktoré sú známe napríklad pri známej modrej pilulke – nie je dôvod sa obávať bolesti hlavy, tráviacich ťažkostí, alergických reakcií alebo problémov so začervenaním pokožky.

Na čo všetko eJoy® platí

Zloženie tabletky napovedá, že eJoy® bude mať naozaj pomerne široké účinky. Na tento prostriedok sa môžu muži spoľahnúť:

– ak majú problém s dosiahnutím pevnej erekcie

– ak je ich erekcia príliš krátka a netrvá dlhšie ako niekoľko minút

– ak majú problém s nízkym libidom a nízkou hladinou testosterónu

– ak majú problém s tvorbou alebo pohyblivosťou spermií

Na rozdiel od viacerých konkurenčných produktov alebo tabletiek na predpis nehrozí, že by vznikli problémy s predčasnou ejakuláciou alebo naopak s jej ťažkým dosiahnutím len kvôli tomu, že sa bude eJoy® užívať. Čo je úplne najlepšie – netreba čakať dlhé hodiny, pretože účinok môže prísť už po 30 minútach. Samozrejme, závisí to aj od individuálneho stavu každého muža. Viac informácií o účinnosti nájdete napríklad aj na jej webstránke www.ejoy.sk/.

Cena, ktorá nezruinuje peňaženku

Na záver zostáva len otázka, koľko stojí eJoy®. Väčšina konkurenčných výrobcov a farmaceutických firiem veľmi často tvrdí svojim zákazníkom, že kvalitná erekcia stoji peniaze a ide zároveň o vec, ktorú nemožno merať cenou. Sú totiž aj muži, ktorí by za schopnosť uspokojiť partnerku dali naozaj všetko.

eJoy® je v tomto ohľade výnimkou, najlacnejšie balenie stojí len 27,9 €. To obsahuje 24 kapsúl, vydrží 12 dní a je veľmi dobré na otestovanie pre niekoho, kto s tým ešte nemá skúsenosti. Netreba sa ale ničoho obávať – muži v zahraničí majú tabletky overené a vo svete je značka eJoy® absolútnym hitom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom