Lintner zverejnil plat, na novej stoličke sa mu sedí dobre

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Richard Lintner
Richardovi Lintnerovi sa na novej stoličke sedí dobre. Foto: SITA/Robert Tappert

BRATISLAVA 3. septembra (WEBNOVINY) – Šéf spoločnosti Pro-Hokej riadiacej najvyššiu slovenskú hokejovú súťaž Richard Lintner si pomaly zvyká na novú funkciu. Neúspešný kandidát na prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) v nedávnych voľbách sa pre výkon funkcie presunul z Trenčína do Bratislavy, extraliga odštartuje 11. septembra.

„Pripravujeme totiž s našimi partnermi začiatok súťaže a často som v práci aj 14 hodín denne, takže by pendlovanie do Trenčína a späť nebolo vhodné. Na novej stoličke sa mi sedí dobre, ale to neznamená, že vysedávam v kancelárii od rána do noci. Táto funkcia je spojená s množstvom rokovaní, vybavovaním a cestovaním,“ cituje Lintnera portál pluska.sk.

Tridsaťsedemročný zlatý medailista z MS 2002 v Göteborgu onedlho predstaví zmeny. „Budeme mať nielen nové logo a názov ligy, ale aj slogan – Hej, ideme na hokej! Keďže naším zámerom je veci zjednodušiť, rozhodli sme sa, že najvyššia hokejová súťaž ponesie názov Tipsport liga. Ostatné novinky sa fanúšikovia dozvedia 9. septembra na tlačovej konferencii,“ pokračoval bývalý obranca so skúsenosťami z NHL.

Lintner po nástupe do novej funkcie nemal problémy so zverejnením výšky svojho platu – 5000 eur mesačne. „Nemám čo skrývať. Keďže deklarujeme spolu s partnermi transparentnosť a väčší prístup k informáciám, nemal som problém zverejniť svoj plat,“ dodal na záver bývalý reprezentant Slovenska.

O týždeň začíname aj s novým logom a sloganom: „Hej, ideme na hokej!“ Už sa neviem dočkať.Posted by Richard Lintner on 3. september 2015

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Richard Lintner
Firmy a inštitúcie Pro-Hokej