Kucka má v AC Miláno nového trénera, Mihajlovič skončil

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Siniša Mihajlovič
Siniša Mihajlovič sa stal trénerom milánskeho AC stal vlani v júni. Foto: SITA/AP

MILÁNO 12. apríla (WebNoviny.sk) – Dni Sinišu Mihajloviča vo funkcii trénera futbalistov AC Miláno sú definitívne zrátané. Taliansky klub, v ktorom pôsobí slovenský reprezentant Juraj Kucka, v utorok prostredníctvom svojej webovej stránky oficiálne oznámil rozviazanie zmluvy so 47-ročný koučom; nahradí ho o sedem rokov mladší bývalý záložník „rossoneri“ Cristian Brocchi, ktorý dosiaľ pracoval pri juniorke.

Niekdajší skvelý obranca a reprezentant Juhoslávie Mihajlovič sa stal kormidelníkom AC Miláno vlani v júni, keď vystriedal Filippa Inzaghiho. Vtedy podpísaný kontrakt platný do 30. júna 2017 sa nenaplní.

Jeho posledným vystúpením na lavičke AC bola sobotňajšia domáca prehra v 32. kole s turínskym Juventusom 1:2. Tím po nej figuruje na 6. priečke tabuľky Serie A.

„Klub by sa rád poďakoval Sinišovi Mihajlovičovi za obetavú prácu vykonanú v tejto sezóne. Cristian Brocchi bude mať teraz na starosti prvý tím do konca tejto sezóny. AC Miláno ho víta a praje mu všetko najlepšie,“ uvádza oficiálny server acmilan.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Viac k osobe Juraj Kucka
Firmy a inštitúcie AC Miláno