Kolumbijčan si do ruksaku ukryl mobil a v metre vraj nafilmoval stovky videí spod ženských sukní

metro, žena, šaty
Foto: ilustračné, Getty Images

V španielskom Madride zadržali muža pre podozrenie z filmovania videí spod ženských sukní. Veľkú časť videí, ktoré údajne nakrúcal mobilným telefónom ukrytým v ruksaku, navyše zverejnil na internete.

Natáčal aj neplnoleté dievčatá

Päťdesiattriročný Kolumbijčan podľa polície nahral najmenej 283 videí na webové stránky s pornografickým obsahom, kde mali milióny pozretí. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

Mnohé z 555 obetí, medzi ktorými boli aj neplnoleté dievčatá, natočil v madridskom metre. Videá získaval aj v supermarketoch a niekedy sa obetiam dokonca predstavil, aby získal lepšie zábery. Podľa obvinení tak robil denne od minulého leta.

V notebooku mal stovku videí

Polícia ho začala monitorovať a následne ho zadržala počas filmovania ženy v metre. Pri domovej prehliadke zaistili notebook so stovkami videí. Jeho webová stránka mala 3519 odberateľov.

Nakrúcanie alebo fotografovanie pod sukňami nič netušiacich žien je v Španielsku považované za sexuálne zneužívanie a páchateľom hrozí väzenie. Trestným činom sa stalo nedávno aj v Anglicku a Walese.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom