Ice-T režíruje dokument, oslovil Kanyeho Westa aj Eminema

Eminem
Eminem Foto: Ilustračné foto SITA/AP

BRATISLAVA 7. júna (WEBNOVINY) – Americký rapper a herec Ice-T pre internetový portál Billboard.com uviedol, že jedným z jeho plánovaných projektov bude jeho režisérsky debut, dokumentárny film The Art of Rap.

Informoval o tom v čase, keď sa so svojou manželkou Coco pripravujú na spustenie ich reality šou Ice Loves Coco: Baby Got Backstory, ktorú bude od 12. júna vysielať televízia E!. Práve počas rozhovoru o tejto šou spomenul aj natáčanie dokumentu.

„Rozprával som sa s päťdesiatimi MC – s každým – od Kanyeho Westa, cez Ice Cubea, Eminema až po Melle Mella a Grandmastera Caza,“ povedal Ice-T. „Hip-hopová scéna sa stala takou popovou,“ sťažoval sa rapper.

https://www.youtube.com/watch?v=rfpGKfBXQ7M

„Chcel som urobiť film o skutočných rapperoch a o tom, čo nás inšpirovalo. Možno, že to spustí resetové tlačidlo tejto hry a tieto decká si tak uvedomia, že to nie je iba o popových nahrávkach. Rap toho môže spraviť veľa,“ dodal.

Zdá sa, že Ice-T bude v najbližšom čase zaneprázdneným človekom; časopis The Escapist dnes zverejnil informáciu, že rapper sa dá opäť dokopy s jeho skupinou Body Count, s ktorou spravia hudbu pre novú počítačovú hru Gears of War 3.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Eminem