Hokejisti Slovana v úvode prípravy zdolali Slaviu Praha

Jaroslav Janus v KHL
Sprava: Brankár Slovana Jaroslav Janus a hráč Slovana Jonathan Sigalet počas zápasu KHL medzi HC Slovan Bratislava a Metallurg Magnitogorsk. Bratislava, 6. január 2013. Foto: SITA/Diana Černáková

PRAHA 25. júla (WEBNOVINY) – Slovenský účastník Kontinentálnej hokejovej ligy HC Slovan Bratislava zvíťazil vo štvrtkovom prvom prípravnom stretnutí pred štartom novej sezóny 2013/2014 v pražskom Edene nad českým extraligistom HC Slavia Praha 2:1.

Skóre duelu otvoril desať sekúnd pred koncom prvej časti hry Jaroslav Bednář.

„Belasí“ otočili vývoj stretnutia v druhej tretine, keď sa už štyri minúty po jej začiatku presadil obranca Vladimír Mihálik.

O tri minúty neskôr už Slovan viedol Sersenovou zásluhou 2:1. V treťom dejstve gól nepadol.

HC Slavia Praha (ČR) – HC Slovan Bratislava (SR) 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Góly: 20. Jaroslav Bednář – 34. V. Mihálik (Ölvecký), 37. Sersen (Bartovič, Netík)