Pri Krupine sa stala tragická nehoda, kamión po zrážke s autom zostal skrížený cez vozovku (foto)

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Nehoda
Zrážka osobného auta s kamiónom sa stala za doposiaľ presne neobjasnených okolností. Foto: www.facebook.com
  • aktualizované 1. júna, 14:36

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste I/66 v katastri mesta Krupina. Cesta je momentálne uzavretá.

Ako informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), zrazil sa tu kamión s osobným motorovým vozidlom, pričom kamión zostal po náraze skrížený cez vozovku. Pri nehode utrpela jedna osoba zranenia, ktorým na mieste podľahla, druhá utrpela zranenia rôzneho rozsahu.

„Zasahujúci hasiči vyslobodili zakliesnenú osobu z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, unikajúce prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom a momentálne odčerpávajú zvyšnú naftu z nádrže kamióna, aby nedošlo k jej ďalšiemu úniku,“ dodala Križanová.

Ako na sociálnej sieti informuje banskobystrická krajská polícia, zrážka osobného auta s kamiónom sa stala za doposiaľ presne neobjasnených okolností. Polícia preto hľadá svedkov nehody, ktorí by vedeli k nehode poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, aby kontaktovali políciu na známom telefónnom čísle 158.

Ďalšie k téme

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
Firmy a inštitúcie Prezídium Hasičského a záchranného zboru