Hantuchová štvorhru nehrala, ďalšie Slovenky neuspeli

Karolína Schmiedlová
Slovenské tenistky Karolína Schmiedlová (na fotografii) a Karolína Schmiedlová v úvodnom kole štvorhry na Australian Open prehrali s americko-austrálskym párom Madison Keysová, Ajla Tomljanovičová. Foto: SITA/AP

MELBOURNE 20. januára (WebNoviny.sk) – Igor Zelenay aj Janette Husárová s Karolínou Schmiedlovou v stredu neuspeli v 1. kole štvorhry na úvodnom grandslamovom turnaji tenisovej sezóny Australian Open v Melbourne.

Daniela Hantuchová a bratislavská rodáčka pod austrálskou vlajkou Jarmila Wolfeová nenastúpili, druhá menovaná v utorok nedohrala 1. kolo dvojhry pre problémy s chrbtom.

Obrazom: Najkrajšie momenty z tretieho dňa Australian Open

Zelenay a Čech Lukáš Rosol za 65 minút prehrali 3:6, 6:7 (3) s americkým párom Steve Johnson, Sam Querrey. Skúsená deblová špecialistka Husárová a slovenská singlová jednotka súčasnosti Kar. Schmiedlová podľahli americko-austrálskemu tandemu Madison Keysová, Ajla Tomljanovičová za 75 minút 3:6, 4:6.

Štvorhra mužov – 1. kolo:

Steve Johnson, Sam Querrey (USA) – Lukáš Rosol, Igor Zelenay (ČR/SR) 6:3, 7:6 (3) za 65 minút

Štvorhra žien – 1. kolo:

Madison Keysová, Ajla Tomljanovičová (USA/Aus.) – Janette Husárová, Karolína Schmiedlová (SR) 6:3, 6:4 za 75 minút

Darija Juraková, Nicole Melicharová (Chor./USA) – Daniela Hantuchová, Jarmila Wolfeová (SR/Aus.) – nehralo sa, Hantuchová a Wolfeová nenastúpili

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Daniela HantuchováIgor ZelenayJanette HusarováLukáš RosolMadison KeysováSam Querrey