HalfPrice otvára už druhú slovenskú predajňu značkovej módy v nákupnom centre OC Mirage Žilina

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať
1x6a2065 11.jpg
Foto: HalfPrice

Úspešný koncept off-price predajní HalfPrice sa už tento štvrtok, 22. 9. 2022 rozrastie o ďalšiu veľkometrážnu predajňu značkového oblečenia, obuvi, bytových doplnkov, športových potrieb a potrieb pre domácich miláčikov.

Predajne HalfPrice zažili svoj európsky debut pred rokom. Odvtedy tešia priaznivcov značkovej módy, ktorí chcú nakupovať tovar svetoznámych značiek za výhodné ceny. K šesťdesiatim zatiaľ otvoreným európskym predajniam pribudne vo štvrtok ďalšia a to priamo v srdci Žiliny – v nákupnom centre OC Mirage. Na Slovensku ide zatiaľ o druhú predajňu HalfPrice otvorenú v tomto roku. Prvá od apríla víta módnych nadšencov v nitrianskom nákupnom centre Promenáda.

1x6a3149 31.jpg
Foto: HalfPrice

HalfPrice umožňuje slovenským zákazníkom pod jednou strechou nakúpiť výber z viac, ako 1000 svetoznámych značiek. Sortiment predajne je určený pre ženy, mužov, deti i domácich miláčikov. Za ceny nižšie aj o 80 % oproti bežným predajným cenám značkového tovaru môžu zákazníci nakupovať vďaka konceptu off-price.

Koncept off-price stojí na obchodníkoch a trendsetteroch, ktorí sú v dennom kontakte priamo s výrobcami a distribútormi módy svetoznámych značiek. Z aktuálnych kolekcií vyberajú tovar zaujímavý pre konkrétny trh a sú schopní dodať ho do predajne v limitovaných počtoch kusov za prekvapujúco nízke ceny. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť, že tovar, ktorý ich v predajni očarí môžu vlastniť ako jedni z mála a za zlomok ceny. Sortiment v predajniach sa aj vďaka tomu dynamicky obmieňa.

1x6a7618.jpg
Foto: HalfPrice

V deň otvorenia žilinskej predajne HalfPrice čaká na všetkých hostí bohatý sprievodný program a množstvo prekvapení. Otvorením budú všetkých návštevníkov sprevádzať Sketch Bros z rádia Európa 2, žilinskí futbalisti z MŠK Žilina a známi slovenskí influenceri. Návštevníci si budú môcť v kreatívnych súťažiach spojených s módou zahrať o nákupné poukážky a množstvo cien. V hre bude aj ambasádorstvo žilinskej predajne HalfPrice – ambasádorom sa môže stať ktorýkoľvek z návštevníkov.

Nenechajte si ujsť otvorenie žilinskej predajne HalfPrice, ktorá si získa priazeň všetkých lovcov jedinečných šancí a značkových kúskov za zlomok ich ceny.

www.halfprice.eu/sk
IG I FB: @halfpricesk
TT: @halfprice

Informačný servis

Zdieľať na Facebooku Zdieľať Odoslať na WhatsApp Odoslať