Slovenská zdravotne postihnutá športová strelkyňa, Veronika Vadovičová obsadila vo finále vzduchovej pušky 40 v stoji na XIV. paralympijských hrách v Londýne 7. miesto. Neobhájila tak vo svojej najsilnejšej disciplíne zlato spred štyroch rokov v PekinguFoto: SITA/Roman Benický/SPV
Zdravotne postihnutý slovenský lukostrelec Peter Kinik obsadil vo štvrtkovej kvalifikácii kladkového luku W1 na XIV. paralympijských hrách v Londýne 3. miesto a zaistil si priamy postup do štvrťfinále.Foto: SITA/Roman Benický/SPV
O jednu z najväčších senzácií úvodného hracieho dňa stolnotenisového turnaja na XIV. paralympijských hrách v Londýne sa postaral slovenský vozíčkar Rastislav Revúcky, ktorý v zápase základnej E-skupiny TT2 zdolal päťku svetového renkingu Francúza Stephana Molliensa za 21 minútFoto: SITA/Roman Benický/SPV
Hladkými víťazstvami vstúpili do stolnotenisového turnaja na XIV. paralympijských hrách v Londýne slovenskí reprezentanti - vozíčkári. Ján Riapoš (na snímke z 27. 8. 2012) potvrdil rolu favorita v dueli s Talianom Giuseppem VellomFoto: SITA/Roman Benický/SPV
Víťazný vstup do súťaží na XIV. paralympijských hrách v Londýne mal slovenský stolný tenista Richard Csejtey, ktorý vo svojom úvodnom vystúpení v základnej skupine TT8 (stojaci) zdolal Iračana Saeda Aliho.Foto: SITA/Roman Benický/SPV
Hladkými víťazstvami vstúpili do stolnotenisového turnaja na XIV. paralympijských hrách v Londýne slovenskí reprezentanti - vozíčkári. Ján Riapoš potvrdil rolu favorita v dueli s Talianom Giuseppem.Foto: SITA/Roman Benický/SPV
slovenský reprezentant Ján Riapoš, vyhral v semifinále kategórie TT2 (vozičkári) na paralympijskom turnaji v Londýne nad 32-ročným Francúzom Fabienom Lamiraultom presvedčivo 3:0 (9, 6, 4).Foto: SITA/Roman Benický/SPV
Slovenská zdravotne postihnutá športová strelkyňa Veronika Vadovičová obsadila v súťaži vo vzduchovej puške 60 v ľahu bez rozdielu kategórií na XIV. paralympijských hrách v Londýne 9. miesto.Foto: SITA/Roman Benický/SPV
Slovenský zdravotne postihnutý stolný tenista Richard Csejtey získal na XIV. paralympijských hrách svoju piatu medailu.Foto: SITA/Roman Benický/SPV